RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağda Yapmak

Rüyada ağda yapmak, acılardan geçerek pişmek ve olgunlaşmak, daha sonra gelecek olan acılara da direnç kazanmak şeklinde tabir edilir. Yani rüya sahibinin yaşadıklarından ders alması, hayat tecrübesi edinmesi ve toyluğunu atması anlamına gelir. Rüyada ağda yapmak, rüya sahibinin zor ve çetin şartlarda yaşamak zorunda olup bu duruma katlanmasına ve illa da ayakta kalmaya çalışmasına işaret eder. Rüyada ağda yapmanın bir diğer anlamı da çok çalışıp, işinin kölesi olup, kazandığı parayı daha sonra krallar gibi harcamaktır. Rüya sahibi çok çalışıp ezilecek ama parasını bütün bu zorluğun acısını çıkaracak şekilde harcayabilecek demektir.

Rüyada Ağda Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin dişini sıkması durumunda büyük bir hayır göreceği anlamına gelir. Yani rüya sahibi zor bir dönemden geçecek ya da işinde çok daha uzun çalışacak ve bu duruma sabır gösterip, kendini zorlayıp dayanırsa sonradan bu işten büyük ekmek yiyecek, başarıya ulaşıp mutlu olacak demektir.

Rüyada Ağda Yaptırdığını Görmek

Rüyasında ağda yaptırdığını gören kişi, bir kimseden sıkıntı alacak demektir. Bu nedenle de üzüntülü günler geçirecek ve bu sorunu hal etmek için uğraşıp duracak diye tabir edilir.

Rüyada Kıl Görmek

Zenginliktir. Rüya sahibi için kurtuluşa delalet eder. Rüyasında kıl gören kişi fakirlikten kurtulacak, hak ettiği bolluğa kavuşacak ve insanca yaşamaya başlayacaktır. Geleceğin güzel olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kıl Yolmak

Rüya sahibinin ödemekten kaçabildiği kadar kaçtığı bir borcunu yine de ödemek zorunda kalmasına işaret eder. Bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin plansız ve programsız işler yapmasına ve kendisine hayrı olmayacak işlere parasını ve malını harcamasına yorulur.

Rüyada Kıl Yutmak

Yanlışa ve günaha batarak kazanılan rızka tabir edilir. Rüya sahibine hayır gelmeyecek kazançtır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağda Yapmak İle İlgili Rüyalar;

  1. canan (24 Ocak 2014 saat: 17:28)

    bir odaya giriyorum agda masasinda bir adam yatiyor esim de odada ve adama agda yapicagini söylüyor’sonra ayak ucunda bir kiz uzeri bir ortuyle kafasina kadar sarilmis yatan genc kiz görüyorum , bu kizin burada ne isi var diyorum ‘esim de onada ağda yapicagini söylüyor’ben kızıyorum eşim e ben yaparin kizin agdasini diyorum’ben kizin koltuk altina agdayi yapistiriyorum ama agda sulaniyor falan guzel alamiyorum. dailk yapistirmamda esim hemen geliyor adamin ağdasi bitti bunuda ben yaparim diyor ve cabucak hemen kizin iki bacaginin ağdasini yapip bitiriyor iki bacaginq bakiyorum yariya kadar agda yapmis esim asagi kisim tuysuz tertemiz dizden yukarisinda hafif killar gözüküyor hım yarim yaptirmis agdasini diyorum ve esime icten ice cok kiziyorum kiza neden agda yapmak istedi neden yapti diye…. İNŞALLAH YORUM YAPARSINIZ MERAKLA BEKLIYORUM :) SAYGILAR

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,