RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağız Görmek

Rüyada ağız görmek, hayatı belirleyen dinamiklere işaret eder. Rüya sahibinin yolunu çizmesini ve kaderini belirlemesini sağlayacak kararların alınmasına ya da tam tersi şekilde zaten alınmış olan kararların noktalanmasına delalet eder. Kişi için yaşamın tüm belirleyici olan noktalarına delalettir. Kısmetini belirlemeye, yaşamını yönetmeye, kendini ifade etmeye ve neyi istediğini, neyi istemediğini kararlaştırmaya tabir edilir.

Rüyada Ağız İçinde Yara Görmek

Rüyada ağız içinde yara görmek iyi değildir ve hayırlara alamet ettiği söylenemez. Hayal kırıklığı yaşamaya, emeklerin karşılığını alamamaya, umutların boşa çıkmasına ve üzüntü içinde kalmaya delalet eder.

Rüyada Büyük Ağız Görmek

Bir kişi rüyasında kendi ağzını olduğundan da büyük görürse eğer, o kişinin düşünmeden konuşmaları ya da düşünmeden yaptığı hareketleri nedeniyle başının ağrımasına neden olacak olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağzından Su Gelmesi

Rüyada ağzından su gelmesi ya da başka bir tabirle ağzının suyunun akması, rüya sahibinin mutlu olacağı olaylar yaşayacağına fakat bu olayların birebir kendisi ile ilgili olmadığına, başkasının mutluluğu sayesinde hoşnut olacağına tabir edilir.

Rüyada Ağız Dolusu Kusmak

Rüyada ağız dolusu kustuğunu görmek, kötü ve sıkıntılı günlerden geçmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir işten fena şekilde dili yanacağına ve bundan sonra da yoğurdunu üfleyerek yemeye başlayacağına yorulur.

Rüyada Ağız Kavgası Etmek

Rüyada ağız kavgası etmek, kişinin hakkı olanı almaya çalışmasına, geçim derdine düşmesine, işine gücüne dalmasına ve hayattaki en büyük amacının helal yollardan ekmek parası kazanmak olduğuna işaret eder.

Rüyada Ağız Dolusu Balgam Çıkarmak

Bir kişinin rüyasında ağız dolusu balgam çıkarması, o kişinin hayatının da, gelirinin de sabit olacağına, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına ne de kısalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,