RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağız Kokusu Görmek

Rüyada ağız kokusu görmek, işgüzar, patavatsız, konuştuğunu akıl ve mantık süzgecinden geçirmeyen, her düşündüğünü dile getiren ve lafın sonunun iyi bir yere mi yoksa kötü bir yere mi gideceğini hesap etmeyen bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Kişi, kendi ağzıyla, kendisini hem rezil hem de vezir etmeyi başaran, çoğu kez yalan yanlış ve kulaktan dolma sözleri dillendirerek, başının ağrımasına sebep olan kimse olarak tarif edilmektedir.

Rüyada Ağzı Kokmak

Bir kişi eğer rüyasında kendi ağzının koktuğunun görür ya da hissederse, malıyla ve parasıyla övündüğüne bu nedenle de insanlar arasında sonradan görme olarak tanımlanıp, kendisinden haz edilmediğine yorulur. Kişi, sırf bu huyu nedeniyle toplumda dışlanan kimse olacak demektir.

Rüyada Birinin Ağzının Kokması

Rüyada birinin ağzının koktuğunu görmek ya da o ağız kokusu almak, rüya sahibinin canının sıkılacağı ve moralinin çok bozulacağı bir takım olaylar yaşayacağına ve suratının asılacağına işaret eder. Kişi, çok gergin ve stresli günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tükürük Görmek

Rüyada tükürük görmek, varlıklı olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin ileride çok zengin olacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Yere Tükürmek

Rüyasında yere tükürdüğünü gören kişi, haksız yollardan, hileyle, fesatla ve başkalarının hakkından alarak menfaat elde edecektir. Fakat varlık elde ederken bir değer yandan da yoksulun bedduasını ve ahını da almış olacak demektir.

Rüyada Salya Görmek

Rüyada salya görmek, kişinin gururunu okşayacak, güvenini yerine getirecek ve yüzünü güldürecek olan övgüler alacağına işaret eder. Bu rüya genel anlamı ile hoşluk, keyif ve ağız tadı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sürprizler yaşayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağız Kokusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Murat (23 Ekim 2015 saat: 14:03)

    Merhaba ben rüyamda kilolu ama şişman olmayan tatlı bi bebek gördüm benim miydi değil miydi bilmiyorum ama bebeğin ağzı kokuyordu kucağımdaydı fakat kokudan yaklaşamıyordum annesi vardı ona diyordum bunun dişleri çürümüş götürüp yaptıralım yaklaşıp sevmek istiyordum fakat koku engel oluyordu. yorumlar msınız lütfen bu arada bekarım

  2. Songül yapıcı (11 Ekim 2015 saat: 11:14)

    Rüyamda ölmüş olan eşim geliyor bana diyorki kaç günden beri ilişkiye girmedim seni çok özledim sevişmek istiyor bna sarılıyor ve öpüşüyoruz daha sonra ağzın kokuyor git agzinı yıka diyor daha sonra ben geliyorum bir kalabalıktayız. Büyük bir kalabalik eşimin amcasının ogluda var onlar tencerelerde yemekler falan eşiminde üzerinde siyah bir kazağı varmiş siyah pantolon

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,