RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağladığını görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, zorluk çekerek ağlıyorsa eğer iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına tabir edilir. Eğer feryat ederek ağlanıyorsa, aile hayatında büyük bir problem ile karşı karşıya kalınacağına delalet edilir. Eğer sessiz sessiz ağlanıyorsa iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamet edilir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, rüyada ağladığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Ağlama şekline bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Eğer sakince ağlanıyorsa hayırlı haberler alınır. Çığlık atılarak ağlanıyorsa kötü durumlar ile karşılaşılır.

Rüyada Ağlamak ve Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlamak ve ağlayarak uyanmak, rüya sahibinin, uzun zamandır kafasını kurcalayan ve aklını karıştıran sorunları en kısa zamanda çözeceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına delalet eder.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, iş hayatında çalışılmaya başlandığından beri yaşanan sıkıntıların ve sorunların çözüleceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına yorulur.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinden yaptığı işler ve çalışmalar sayesinde büyük bir iltifat alacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına ve hayırlı kişiler ile bol kısmetli işler yapacağına tabir eder.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, rüyayı gören kişinin etrafında çok üzgün, yorgun ve yaşadığı kötü olaylardan ötürü çok yıpranmış bir kadın olduğuna ve bu kadına gereken yardım yapılması halinde ileride bir gün aynı kişiden çok büyük yardım ve destek görüleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağladığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. omayra (24 Nisan 2014 saat: 13:59)

  merhaba
  rüyam da bır balkondayım.göçmen kuşlar var
  onları seyrediyorum.daha sonra bır banka atm sındeyım
  para çekmek ıstıyorum fakat ATM bozukmuş para vermıyor
  bırden su akıyor atm den.bır tanıdığım suyu durduruyor.daha sonra başka bır yerde goruyorum kendımı tanımadığım bır ev.eskı sevgılımın nüfus cüzdanı bende kalmış.ıkıye katlanmış.acıyorum
  nüfus cüzdanı pembeydı.erkek olduğu halde bu neden pembe dıye dusunurken uyandım
  sımdıden tesekkurler

 2. Esra (13 Şubat 2014 saat: 12:09)

  Önce göl gibi biryerdeydim. Sevdigim cocuk,ve onun birkac arkadasi.. Bi adam vardi tüfekle, sonra birden o tüfek benim elime gecti. Sevdigim üzerime dogru yuruyodu. Ben korkuyordum ondan.. Vurdum onu . Sonra agladim. Aslinda o bisey yapmamisti, ama ben onu vurdum. Bi alisveris merkezinde aslindaa konusmadigim insanlari gördüm. Yanimda bi arkadasim vardi.. ve ben bagrarak agliyordum. Bazen sessiz bazen bagirarak. Gece yarisi uyandigimda hemen ssvdigimi arayip aglayarak onu sevdigimi soyledim. Icimde hala bi korku var. Neden bilmiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,