RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağladığını görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, zorluk çekerek ağlıyorsa eğer iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına tabir edilir. Eğer feryat ederek ağlanıyorsa, aile hayatında büyük bir problem ile karşı karşıya kalınacağına delalet edilir. Eğer sessiz sessiz ağlanıyorsa iş hayatında ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamet edilir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, rüyada ağladığını görmek ile aynı anlama gelmektedir. Ağlama şekline bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Eğer sakince ağlanıyorsa hayırlı haberler alınır. Çığlık atılarak ağlanıyorsa kötü durumlar ile karşılaşılır.

Rüyada Ağlamak ve Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlamak ve ağlayarak uyanmak, rüya sahibinin, uzun zamandır kafasını kurcalayan ve aklını karıştıran sorunları en kısa zamanda çözeceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına delalet eder.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, iş hayatında çalışılmaya başlandığından beri yaşanan sıkıntıların ve sorunların çözüleceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına yorulur.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinden yaptığı işler ve çalışmalar sayesinde büyük bir iltifat alacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına ve hayırlı kişiler ile bol kısmetli işler yapacağına tabir eder.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, rüyayı gören kişinin etrafında çok üzgün, yorgun ve yaşadığı kötü olaylardan ötürü çok yıpranmış bir kadın olduğuna ve bu kadına gereken yardım yapılması halinde ileride bir gün aynı kişiden çok büyük yardım ve destek görüleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: