RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, ferahlamaya, hafiflemeye, tazelenmeye, can bulmaya, yeniden umutlanmaya ve hayaller kurmaya işaret eder. Rüyasında ağlayan birini gören kişinin hayatında mutluluk üstüne mutluluk yaşanacak demektir. Rüyayı gören kişinin başarıları artacak, kişi düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulmanın yollarını bulacak, yeni kazanç kapılarına ulaşacak, hayatını da düzene sokacaktır diye tabir edilir. Kötü günlerin geride kalacağına ve yaşanan mutsuz günlerin unutulacağına alamet eder.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek

Rüya sahibinin bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağı anlamına gelir. Kişi çevresinde başı dertte olduğu içinde zor durumda kalmış birine el uzatacak, onun kendisi sayesinde kurtuluşa ulaştığını görerek kendisi de onun mutluluğuna ortak olacak demektir.

Rüyada Ağlayan Birini Duymak

İlerlemeye, yükselmeye, makam ve rütbe sahibi olmaya, helal yollardan ekmek yemeye ve makbul olan işlerden dünya malı sahibi olmaya rivayet edilir. Hayatın rüya sahibi için güzel sürprizler hazırladığına ve artık yüzünün gülmesine izin vereceğine yorulur.

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki erkek bir kimse sayesinde şifa bulacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüya sahibinin ailesinden, arkadaşlarından ya da komşuları arasından olan bir kadın eli ile gelecek hayır sayesinde hayatını düzene sokmayı başaracağı, iş ve ekmek sahibi olacağı, geçimini tek başına sağlar hale geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanacak güzel ve hayırlı olaylar sayesinde sevineceğine ve sevdiklerinin güzel haberlerini alarak çok mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin başkaları adına mutlu olmasına ve heyecanlanmasına, onların sevincini kendi sevinci bilmesine vesile olacak gelişmelerin meydana geleceği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağlayan Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sümelya (22 Aralık 2014 saat: 11:47)

  İş yerindeyim benim iş yerine girmeme neden olan arkadaşım cansu var onu rüyamda hıçkıra hıçkıra ağlarken gördüm patronumuz bize kovulmayla ilgili imada bulundu cansuda kendini tutamadı çok kötü ağladı bu ne demek bana açıklama yapar mısınız ?

 2. çağıl uzunçelebi (05 Aralık 2014 saat: 04:05)

  Rüyamda işten çıkmışım evime gidiyorum akşamüstü bir vakitte bayır yolları çıkıyorum ama zorlanmıyorum yürüyerek eve giderken birden aklıma annem kardeşlerim ve oğlumun evde olmadıkları misafirliğe gittikleri aklıma geliyor geri dönüyorum etrafımda bir kaç tane sokak köpeği var ama saldırmıyorlar yanımda önümde arkamda yürüyorlar yolun bi tarafı etkili tarlalık bi tarafı ağaçlık ben yürürken birden hızla bi inek yaklasiyor ondan hızlı adımlarla uzaklaşıyorum ailemin olduğu eve geliyorum burası çadırlardan oluşan romanların oturduğu bir mahalleymiş burda ne işleri varki diyorum oldukları yee giriyorum bi hürmet bi hizmet ediyorlar bana şaşırıp kalıyorum bo ara dışarıya çıkıyorum içeri girdiğimde iki dayım eşleri ve çocukları da gelmiş oluyor ama hepsi ağlamış hasta oğlum hâlâ ağlıyordu onu sakinleştirmeye çalışıyorum sonra gitmek için kalkıyorum beni geçirmeye hepsi birden kalkıyor sözde sokağın başına kadar götüreceklermiş ortanca kız kardeşim en önde ben ve geçirmeye gelenler arkadayız birden sokağın başında babamı görüyorum bi aracın önünde duruyor annenle boşanmış oldukları için anneme dönüp bi kaç kere sesleniyorum farklı şeyler konuştukları için duymuyor sonra bağırıyorum bana bakıyor babam sokağın başına diyorum o sırada hızla bizim geldiğimizi gören en öndeki kız kardeşim hem bağırıp hem alıyor o benim babam o benim babam diye yaklaşınca araca atlayıp gitmeye çalışıyor bu sefer ben aracın etrafındakilere bağırıyorum durdurun su aracı diye bi çocuk arabanın önüne atlıyor araba duruyor içinden çıkıp ne var söyle diyor bende bağırmaya başlıyorum sen nasıl bi insansın insan çocuğuna sarılmaz mi senin için bağırıyor bu çocuk gibi bi ton hakaretle karışık bağırıyorum sonra büyük bir yolcu otobüsüne yol vermek bahanesiyle araca biniyor gaza basıp gidiyor dönüyorum kızkardeşime sarılıp hem alıyorum hem teselli ediyorum bağrıma basıyorum karanlık hava aydınlanmış kardeşimle yürürken fark ediyorum ve yerlerde sonbahar yaprakları vardı renk renk ve büyük büyük

 3. gulsah (11 Temmuz 2014 saat: 04:32)

  Ya aslinda bu siralar gordugum ruyalari gercek hayattada yasamis gibi gercekci bir sekilde goruyorum sabah uyandigimda evde tek oldugum siralar kendime gelemiuorum,, ve ozelliklede bi kac ay once gordugum ruyalari suanda yasiyorum.. dun gece ruyamda bebek gordum annesi birakmis gitmis bi erkek bebek ben buluyorum yanimdaki arkadaslarim birak napicaksin onu falan diyo ama yuzu nur icinde bembeyaz bi o kadarda tatli yuzume bakiyo hic aglamiyo.. ona bakinca kilitlendim konusamadim ve sonra annesi geldi bebege bakarak agladi baya uzun bir sure ama cevap veremedim yani kadina bakiyorum uuzuluyorum ama bebege sahiplenmistim adeta kucagimda oldugundan o kadar mutluydum ki,,, merak ettigim sey ilk defa bebek gormuyorum ve bebegini terk eden bir annenin neden aagladigi ruyada nasil yorumlanir simdiden ilginiz icin tesrkkurler

 4. Ayşe (22 Ocak 2014 saat: 15:06)

  Ruyamda hep tanimadigim insanlari görüyorum bu anlaticagim rüya cok karmakarışık. Ben rüyamda bir sarayın icinde uçuyor oluyorum ve benimle beraber bir grup güzel alimli bayanlar da uçuyor oluyor sonra ben bir anda üzülüyorum birini bulman gerektigini düşünüyorum ve o anda hızlıca damdan asagi iniyorum hickira hickira ağlıyorum sonra bir bakıyorum ki bir kadin da ağlıyor oda benim bulmak istediğimi arıyor en sonunda böyle magara gibi bir yerde çalılıkların altında bir bebek buluyoruz o bayan kucağına alıyor ve sevinç gözyaşları döküyor bu kadar ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,