RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek

Rüyada ağlayan erkek görmek, zor bir durumda tanıdıkların şefkatli yaklaşımlarıyla destek almak, iyi niyetli bir kimsenin yardımı ile güç bir durumdan rahatça sıyrılmak demektir. Kişinin duygusal kararlar vereceği bir dönemden geçeceğine, bu süreçte yakın çevresindeki kişilere karşı son derece yardımcı ve ilgili davranacağına tabir edilir. Yaşanmış kırgınlıkların veya üzücü konuşmalar yapmak nedeniyle alınan yaraların sarılacağına, kişiye haksızlık edenlerin özür dileyeceklerine tabir edilir. Nazara gelmek ve bu nedenle üzerinde ağırlık hissetmek, işlerde isteksizliğe kapılmak manasına da gelir. Ağlayan erkek görmek aile büyüklerinin her zaman çocuklarına eşit davrandığına, onların ihtiyaçlarına ve görüşlerine uygun şekilde, baskılayıcı bir tutumdan uzak davranışlar sergilediklerine ifade edilir. İletişimde hassas olunduğunu ve arkadaş çevresiyle yoğun konuşmalar yapılacağını, kişiyi rahatsız eden bir sıkıntıda biriyle paylaşımda bulunulacağını tabir eder.

Rüyada Ağlayan Bir Erkeği Teselli Etmek

Tanıdık bir ağlayan erkeği teselli etmek kişiden yardım isteneceği manasına gelir. Bu yardım manevi olabileceği gibi maddi anlama da gelebilir. Rüya sahibinin mantığını devre dışı bırakacağı ve duygusal kararlar alacağını ancak bu durumun kendisine zarar vermeyeceğini ifade eder. Her açıdan yeterli olmaya çalışan kişilerin omuzlarındaki sorumluluk nedeniyle mental anlamda bir yorgunluk yaşanacağına da dikkat çeker.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Aile üyelerinden biri veya birilerinin kişiye açılarak sıkıntılarını dile getirip yardım isteyeceğini işaret eder. Kişinin annesine ve eşine olan düşkünlüğünü de ortaya koyan rüya aynı zamanda manevi hayatta meydana gelecek değişimlerin de habercisidir. Yorgunluk hissedilen konularda görülecek desteğe, bir dostla buluşup onun bir sırrına ortak olmaya da yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Babaya olan düşkünlüğün veya hassasiyetin ifadesidir. Rüya sahibinin her önemli kararda babasının kendisine öğütlediği şekilde davrandığını veya onu mutlu etmek, onurlandırmak üzere hareket ettiğini bildirir. Kolay pes etmeyen ancak duygusal konularda karar verirken zorlanan kişilerin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!