RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, rüya sahibinin hayatına girecek ve onun için hayırlı işler yapacak iyi niyetli bir kadına işarettir. Bu rüya çevrenizde bulunan merhametli bir kişiye, yeni arkadaşlar edinip onlarla birlikte güzel işler yapacağınıza da delalet etmektedir. Rüyada ağlayan bir kadının gülmeye başlaması, yakın çevrenizde bulunan bir bayanın ecelinin yaklaşmasına; ağlayan bir kadının size dert yanması ise gerçek hayatınızda insanların sorunlarını dinleyip onların ferahlamalarına yardım edeceğinize işaret etmektedir. Rüyasında ağlayan bir adam görmek, gönlü yumuşak ev güzel ahlaklı bir adama yorumlanır ve bu rüyayı gören kişi bahsi geçen şekilde bir kimse ile karşılaşır.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak genellikle görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada ağlamak merhamete, kalp yumuşaklığına, inceliğe ve duyarlılığa işarettir. Rüyada sessizce ağlayan kişi, dünya hayatının menfaatlerine ve güzelliklerine sahip olur. Sessizce ağlamak bağıra çağırarak ağlamaktan daha hayırlıdır. Rüyada gözyaşlarınızın yanağınızın üzerinden akması, sevinmeye ve mutlu olacağınız bir durumla karşı karşıya kalmaya; gözyaşlarınızın çoğalarak bütün yüzünüzü kaplaması ise çok müjdeli bir haber almaya delalet eder.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk gerçek hayatta yardıma ihtiyaç duyan ve muhtaç durumda bulunana insanların sembolüdür. Ağlayan bir çocuğu teselli ettiğinizi görmeniz, insanlara karşı merhamet dolu olduğunuzun ve onlara yardım etmek için elinizden geleni yaptığınızın göstergesidir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ağlayan kadın, gören kişinin naif ve ince bir ruha sahip olduğunu ve insanlara, doğaya ve her şeye karşı bir merhamet içerisinde bulunduğunu göstermektedir. Böyle bir rüya bazen de kişinin içinde bulunana ağlama isteğini de yansıtır. Gündelik hayatında çeşitli sıkıntıları olan ve bunlardan kurtulmak isteyen bir kimsenin, bu duygularını ağlayarak dile getirme arzusunun dışa vurumdur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Tuğba (07 Mayıs 2016 saat: 10:20)

  Rüyamda kızımı gelinlikler içinde gördüm kızım kucağımma uzanıp yattı bende yorganla üźümesin diye üstüne örttüm sonra uzanmış yatıyordum 2 küçük çocuk geldi ve bana dediki allah rızası için bize bakarmısın annem haca gidecek bakacak kimse yok dedi annesini uzaktan gördüm kaoalı bi gözler görünüyordu sonra ben hıçkırarak sesli ağlamaya başladım çok etkilendim yardımcı olursanız sevinirim

 2. mesut (24 Nisan 2016 saat: 01:21)

  Bir yangi haberialiyiruz ve gidiyoruz kuzenle herkesden once gitmisiz oraya iceriye giriyoruz yangin var biri olmus yangin iki kiz kosede agliyor birtanesi soja girmis yanina gidiyorum bana sariliyor agliyor onu sakinlestiriyorum sonra bir orta yaslarda bir bayan geliyor konusuruyoz bana nasihat veriyor tm fedalasacagim birde bakiyom en az yedi sekiz kiz var hepsiyle tokalasiyorum bir tanesi bende utaniyor yuzume bile cik zor bakiyor ustunde kirmizi bir abiye var elimi uzatiyorun utanarak elini uzatiyor bana sarilan kiz ev adresini veriyor gene gel diyor o abla dua ediyor bunu yorumlarsaniz beni cok mutlu edrsiniz şimdiden tsklr

 3. yasemin (12 Mayıs 2015 saat: 11:13)

  oğlum sevdiği kıza karşılıklı ayaktalar. Bi odanın içindeler ama uzaktalar. Oğlum sessizce birşeyler anlatıyor. Kız sessizce ağlıyor. Sessiz sessiz yanağından yaş süzülüyor. Ben de onların yanındayım. Bir anne olarak düşünüyorum. Şuanda onlar evlilik arifesindeler.

 4. Betül (18 Aralık 2014 saat: 12:40)

  Rüyamın içinde yine ben rüya görüyorum çok hatırlayamıyorum ama annemi görüyorum ve birden sesli ağlamaya başlıyorum anne diye ve eşim bu ağlamamı duyarak yanıma gelip bana sarılıyor oluyor ve bu seferde ara ara ağlamaya başlıyorum sonra uyanıyorum ve kalabalık bi toplumda oluyorum ve rüyamı anlatıyorum daha sonra kına gecesi oluyo oynuyoruz gülüyoruz mavi ve yeşil göz görüyorum çok tuhaf değil mi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,