RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağrı Görmek

Rüyada ağrı görmek, İslami olarak kişinin hayrına yorumlanması gereken önemli bir rüyadır. Her türlü günahtan azad olunacağı anlamına geldiği gibi, kişinin çok yürekten gelen bir şekilde pişmanlık duyacağını ve Allah’tan af dileyeceğini, bundan sonraki hayatını da dini vecibelerine uygun, Allah’ın hoşuna gidecek şekilde geçireceğini bildirir. Ağrı gören kişiler yaşamlarındaki sıkıntılardan hemen kurtulurlar. Rüyada vücudun bir bölgesinin ağrıdığı görülüyorsa o organa ya da bölgeye uygun şekilde yorumlanması gerekir.

Rüyada Ağrı Çekmek

Rüyada ağrı çeken kişiler gerçek yaşamlarında son derece rahat ve huzurlu bir hayata sahip olurlar. Genel olarak kişinin ömrünü çok sağlıklı bir şekilde geçireceğine işaret eden rüya, hastalıklardan muaf bir yaşamı da ifade eder. Omuzları ağrıyan kişiler aile içinde huzursuzluk yaşayacakları durumlar içinde olurlar ve aynı zamanda kendisine sıkıntı veren bir akraba veya hısım ile aralarında tartışma olur. Kolları ağrıyan kişiler için elde edilecek kazancın kesileceğine ya da azalacağına işarettir. Karın ağrısı ise evlilerin eşlerine karşı kötü ve hakaret içeren sözler söylediklerine ve şiddete meyilli olduklarına alamet eder.

Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

İslami olarak kişinin inancının giderek zayıfladığına ve bu konuda günaha yatkın davranışlar sergilediğine, iman gücünün de giderek zayıflayacağına alamet eder. Diş ağrısı ise kişinin günah işlediğine, işlerinde haram yollara başvurduğuna, sorumsuz şekilde, ailesinin rızkını düşüncesizce harcamaya, yapılan bir yanlıştan dolayı da pişmanlık içinde kalmaya tabir edilir.

Rüyada Ağrı Görmenin Psikolojik Yorumu

Dikkat çekmek isteyen, başkalarının ilgi ve alakalarını üzerine toplama arzusunun rüyalarda ortaya çıkmış halidir. Ağrı görmek olmayan olayları varmış gibi göstermeye ve başkalarını söylediği yalanlara inandırmaya alamet eder. Kişinin bulunduğu ortamlarda tüm dikkatlerin üzerinde olması gibi bir isteği vardır ve bu istek yerine gelmezse olumsuz, hırçın ve asabi davranışlarda bulunabilir, bu nedenle bu rüyayı gören kimselerin yardım almaları doğrudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağrı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatmanur cakiroglu (10 Ekim 2016 saat: 19:56)

    Ruyamda oturuyoruz evde babamlarla enistem halam bna cay dok diyorum ayaga kalktim bi adim attim sanki tutuldum o an bi kere dondum sonra yere yapistim guya bayilmisim ama soylenenleri duyuyorum bnam dediki ay tuhaf oldum gldiler basim babam elimi tuttu diyorum ki yani bayginim diyemiyorum aslinda bugunde agriyodu klpten bayilmismdr . Oyle ruyada uyandim bi anda attim kndimi uyandm iste.

  2. Selim (05 Ağustos 2015 saat: 05:44)

    Rüyamda ilk önce omuzumun hemen altından kurtlar çıktı bunları ben kendim tutup temizledim sonra kalbimin ağrımaya başladığını hissettim hep doktor aradIm ama bir türlüde bulamadım çıkan kurtlar uzun tel gibiydiler çıkarıyordum ama onlar geri girmeye çalışıyorlardı ben bunları engelledim bir yerler gidiyordum hep bir anda Ağrı başlıyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,