RuyaTabirleri.com

Rüyada Ahireti Görmek

Rüyada ahireti görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin dertlerinin biteceğine, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına ve dünya hayatı için gerçekleştirmek istediği her türlü hayalinin de gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmadan, sevap ve hayır yapmaktan da geri durmadan temiz ve onurlu bir yaşam tarzını benimseyeceği böylece dünya üzerinden gerçek huzuru yakama şansına nail olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ahiret Gününü Görmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadı, keyif ve mutluluk içinde bir hayat süreceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına aynı zamanda kısmetlerinin de hiçbir zaman eksilmeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ahirette Hesap Vermek

Rüyayı gören kişinin doğruluktan yana kimse olduğuna, aile şerefine leke sürecek hiçbir işe girişmeyeceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine rivayet edilir.

Rüyada Ahirette Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin iyilik, hayır ve güzelliklerle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler olacağına, sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına delalet eder.

Rüyada Ahirette Namaz Kılmak

Rüyayı gören kişinin sağlığına kavuşacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Ahiretten Haber Almak

Rüyayı gören kişinin dinine bağlılığına tabir edilir. Rüya sahibinin olgun, oturaklı, ağırbaşlı, iman sahibi, hikmetli, yüce gönüllü kimse olduğu anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin dünya ve ahiret hayatına aynı ölçüde önem verdiğine, dünya hayatını yaşamak isterken ahiret hayatını boşlamayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ahireti Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serdar (14 Eylül 2014 saat: 04:29)

    Dunyada nasil oldugumu tam harlamiyorum ama ahirette melekler beni yerlestiriyo konuşmadan kotu davranmadan yonlendiriyo yatacagim yeri şaşkın bir haldeyim cok ama aklim anne banamda hep sonra babam da geldi yanima sordum baba sen neden geldin kalp kirizi gecirdim oldum dedi sonra namaz kild8m toplulukla cami havlusu gibi bir yerde hava yagmur yagmis yeni bitmis yerler hava kapali nemli hasiri uzerin de namaz kildim sonra namaz bittikten sonra babamda namaz seccadeyi serdi yere bendr namaz kilim dedi konusuruz seccadeyi serdi yer islak oldugu ic8n islandi bereber suyunu suktik seccadenin ve babamin yanindan ayrildim ver 1 gunlugune dunyaya donderdiler ve babam bende once gondermisler evde kahvalti yapiyodu ailecek konusuyoduk anneme uzuluyoduk babamla biz gittik sana kim bakacak diye erkek kardesim beni dinlemesi gerek ak beni dinlese guzel geciniriz diyodu sonra babama soruyorurum baba iznin kaca kadar dun aksam ezaninda ciktim simdi aksam ezaninda gitcem banada sende yarin aksam ezaninda doncan aksam evinde yayabilecegimi soyledi ve dondum babamla bir birimizi bulduk yine uyandım ruyadan

  2. nejla bilgili (27 Haziran 2014 saat: 22:17)

    dünyanın sonu gelmiş gördüm hesap vermek icin herkes sırasını bekliyodu eşimde yanımdaydı bizi aynı anda alcaktılar sorguya ben töbe etmeye başladım ve hicbirsey yapmadık nasıl hesap vercez diyordum cok sıcak oldugunu anlatıyordular bende cok korktum ve benim sırama varken beni önce yerin altına cektiler eşim kaldı sırasını bekliycekti ve yerin altında bir cok sorgucular vardı ve bazıların canı cok acıyodu benimde canım acıycak sandım beni cok iyi karşıladılar ve dedim korkulacak bişey yokmuş beni sorgulayacak şahız beni önce almasının sebebi onun yanında daima kalcagımı söyledi yani bana aşık olmuş bende eşimi bırakamam eşim bensiz napar dedim kararı bana bıraktı cok iyi davranıyodular bana ve ben uyandım sonra ne anlama geldigini anlayamadım

  3. reyhan (03 Nisan 2014 saat: 06:22)

    Tüm ailemle birlikte bilmediğim bir yerde geziyoruz sonra tuvaletim geliyor annemin tuvaletten çıkmasını beklerken bi bakiyorum regl olmusum ve daha yeni olmuşken neyse o olaylar geçiyor bir koltukta oturuyorum yanimda birileri var kendi kendime damar yolu adıyorum gülüp eğleniyoruz sonra bir anda hastanede oluyorum ve tansiyonum gittikçe düşüyor nefes almakta zorlaniyorum artik öleceğimi anlayıp şahadet getirip ölüyorum sonra ahirette olduğumu görüyorum diyorum şimdi ne olacak bize sana nereye gideceginbir ruyayla gösterilecek diyor kadin asansörle bekleme yerine gidiyorum hoşgeldin diyorlar yemek yiyoruz birlikte

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,