RuyaTabirleri.com

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Rüyada ahşap ev görmek, rüya sahibinin hayatında bazı sıkıntıların ve sorunların baş göstermesine delalet eder. Rüya sahibi için sevdiği kişilerin kötü haberlerini alıp üzülmesine ve gözyaşı dökmesine tabir edilir. Kişi, bu üzücü haberler nedeni ile günlerce uyku uyumayacak, yemeden içmeden kesilecektir diye yorumlanır. Bu üzücü haber rüya sahibinin kendisi ile ilgili de olabilir. O zaman durum, rüya sahibi için çok daha can sıkıcı olacak demektir.

Rüyada Tarihi Ev Görmek

Rüyada tarihi ev hem üzüntü hem de sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyetinin bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılması nedeni ile kişinin üzüleceğine ama bir o kadar kişi tarafından da doğru şekilde anlaşılması ve kişiye güzel sözler söylemesi sayesinde sevince tabir edilir.

Rüyada Ahşap Merdiven Görmek

Rüyasında ahşap merdiven gören kişi, sadece dünya hayatı ve dünyanın işleri ile meşgul oluyor, yaradanı hatırlamayı ve onun yolunda iyi bir şeyler yapmayı ihmal ediyor demektir. Rüya sahibi ahiret hayatını tamamen bir kenara atmıştır diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Ev Görmek

Rüyada ağaç ev görmek, sakin ve dingin bir hayata, rüya sahibinin huzurunun ve rahatının da yerinde olmasına delalet eder.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüya sahibinin eski inançlarından kurtulup kafasını yenilemesine yani düşüncelerini değiştirmesine delalet eder. Kişi bu sayede hem yaşam şeklini hem de hayata bakışını değiştirecek, hayatı ve insanları daha çok anlamaya başlayarak, hayata daha güzel bir pencereden bakacaktır.

Rüyada Ahşap Ev Satın Almak

Rüya sahibinin aslında işini severek yapmasına fakat bazen dikkatsizlik ya da kafa karışıklığı nedeni ile yanlışlar olduğuna işaret eder. Eğer bu durum sürekli hale gelirse rüya sahibi işvereni ile sıkıntı yaşayabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ahşap Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gültengöksel (21 Şubat 2014 saat: 14:39)

    rüyamda sanki evimin bahçesi diye bir yermiş çıkıyorum böyle endişeli bir şekilde diyorumki eşime ayy ablamı unuttuk ağacın üzerindeki ahşap bir kulubede böyle küçük ev şeklinde bir ahşap kulube ama etrafı açık diyorumki ablam üşümüştür orda alalım yatağa götürelim eşim alıyor ablamı sanki hasta gibi bir durumda alıyoruz onu evimize sokup yatırıyoruz bende seviniyorun ablamı nerdeyse gece orda bırakmadık diye.bAHSETTİĞİM ABLAMDA EN BÜYÜKLERİMİZ BİZ KARDEŞLER ARASINDA 53 YAŞINDA BİR GÖZÜNDE UFAK BİR SORUN VARDA ONDAN ÇOK KORKTUM ALLAH HAYIRLARA VESİLE EDER İNŞALLAH sizlerede şimdiden teşekkür ederim.Yorumunuzu bekliyorum.

  2. sevda (26 Ocak 2014 saat: 13:47)

    Rüyamda kayin pederin gömleğine cay dökmüsler onlara kiziyordu bu nasil cikacak kaclira bu lekeyi cikaran detarjan biliyormusunuz demis benim kizim eliyle deterjanla cikarmaya calisiyordu sonra ben aldim eline yikiyordum bana bakarak aferim kizim cok güzel yikiyorsun diyordu sonra kayinpedetin evindeyiz beyaz kuğu gibi ucak evlerinin oraya indi kalkarkende ev sallaniyordu baya bir sallandi ne annamda öģrene bilirmiyim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,