RuyaTabirleri.com

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Rüyada ahşap ev görmek, rüya sahibinin hayatında bazı sıkıntıların ve sorunların baş göstermesine delalet eder. Rüya sahibi için sevdiği kişilerin kötü haberlerini alıp üzülmesine ve gözyaşı dökmesine tabir edilir. Kişi, bu üzücü haberler nedeni ile günlerce uyku uyumayacak, yemeden içmeden kesilecektir diye yorumlanır. Bu üzücü haber rüya sahibinin kendisi ile ilgili de olabilir. O zaman durum, rüya sahibi için çok daha can sıkıcı olacak demektir.

Rüyada Tarihi Ev Görmek

Rüyada tarihi ev hem üzüntü hem de sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyetinin bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılması nedeni ile kişinin üzüleceğine ama bir o kadar kişi tarafından da doğru şekilde anlaşılması ve kişiye güzel sözler söylemesi sayesinde sevince tabir edilir.

Rüyada Ahşap Merdiven Görmek

Rüyasında ahşap merdiven gören kişi, sadece dünya hayatı ve dünyanın işleri ile meşgul oluyor, yaradanı hatırlamayı ve onun yolunda iyi bir şeyler yapmayı ihmal ediyor demektir. Rüya sahibi ahiret hayatını tamamen bir kenara atmıştır diye yorumlanır.

Rüyada Ağaç Ev Görmek

Rüyada ağaç ev görmek, sakin ve dingin bir hayata, rüya sahibinin huzurunun ve rahatının da yerinde olmasına delalet eder.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüya sahibinin eski inançlarından kurtulup kafasını yenilemesine yani düşüncelerini değiştirmesine delalet eder. Kişi bu sayede hem yaşam şeklini hem de hayata bakışını değiştirecek, hayatı ve insanları daha çok anlamaya başlayarak, hayata daha güzel bir pencereden bakacaktır.

Rüyada Ahşap Ev Satın Almak

Rüya sahibinin aslında işini severek yapmasına fakat bazen dikkatsizlik ya da kafa karışıklığı nedeni ile yanlışlar olduğuna işaret eder. Eğer bu durum sürekli hale gelirse rüya sahibi işvereni ile sıkıntı yaşayabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!