RuyaTabirleri.com

Rüyada Ahşap Görmek

Rüyada ahşap görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kafasına kolay kolay bir şey takmayacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, mutluluğunu ve huzurunu herşeyden üstün ve öncelikli tutacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor ve sıkıntılı değil, kolay ve uyumlu bir kimse olduğuna, meseleleri büyütmediğine, bu sayede de deyim yerindeyse zevki sefa içinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Ahşap Pencere Görmek

Rüyayı gören kişinin stresten, gürültüden ve sorunlardan uzak bir hayat yaşamayı tercih ettiğine ve ileride mutlaka sayfiye bir yerde ya da bir tatil beldesinde yaşlanmak gibi bir hayalinin olduğuna delalet eder. Rüya sahibi emekliliğinde huzurlu bir yaşam düşlüyor demektir.

Rüyada Ahşap Kapı Görmek

Rüya sahibinin ağız tadı, saadet, anlayış, birlik, bütünlük, hoşgörü ve iyi geçim içinde bir yaşamı olacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, aile bireylerinin birbirlerine karşı hep bağlı kalacaklarına ve açık davranacaklarına alamet eder.

Rüyada Ahşap Gemi Görmek

Rüyayı gören kişinin istisna ve ender bir kimse olduğu anlamına gelir ve rüya sahibinin yeniliklerden yana olduğuna, değişik deneyimler yaşamaya sıcak baktığına, denenmemiş şeyleri deneyecek kadar cesur, modern ve çağdaş davrandığına rivayet edilir.

Rüyada Ahşap Kutu Görmek

Rüyayı gören kişinin maneviyatının çok yüksek olduğuna, aldığı hediyeleri ömrünün sonuna kadar saklamaya önem verdiğine, hatıralarını hep taze tuttuğuna, geçmişini hiç unutmadığına ve yaşadığı acı tatlı her ne varsa onları hatırlayarak yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Ahşap Sandalye Görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatından yana yeni ve hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına ve çoğalacağına, bu sayede hayatının kolay, zevkli, eğlenceli, güzel ve kusursuz hale geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,