RuyaTabirleri.com

Rüyada Aile Büyüklerini Görmek

Rüyada aile büyüklerini görmek, hayırlı, kişi için aydınlık günlerin geldiğini müjdeleyen çok güzel bir rüyadır. Hayat boyu destek almak manasına geldiği gibi, kişinin ailesinden gelecek yüklü miktarda bir para ile borçlarını kapatacağını yahut araba gibi bir mal satın alacağını bildirir. Uzun bir ömre sahip olunacağı gibi, bu süreçte kişinin hiçbir büyük dertle uğraşmayacağını, ufak tefek aksilikler dışında genel olarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreceğini tabir eder. Kişi adına hayra alamet eden rüya, geleceğin çok güzel, sağlık dolu, emek harcamadan kazanç elde edecek kadar refah içinde geçeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin ailesinin verdiği destek sayesinde asla sırtının yere gelmeyeceğini, kazancında her bir lokmanın helal olacağını, haramdan uzak durduğu gibi, asla yalan söylemeyip, her koşulda mutlaka dürüst davranacağını da bildirir.

Rüyada Aile Büyükleriyle Sohbet Etmek

Hayırlı haberler almak suretiyle hane içinde heyecan yaşamak manasına gelir ve kişinin aydınlık günler göreceğini, işinde çok başarılı olacağını ve ekmeksiz, aşsız kalmayacağını, nasibin, rızkın ve kısmetin bolluğunu da tabir eder. Birbirine çok saygılı ve hürmet gösteren kardeşlerin varlığına, çocukları için her konuda destek veren anne ve babaya sahip olmaya yorumlandığı gibi, rüya sahibinin kendi evlatlarına da ailesinden gördüğü desteği sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Aile Büyükleriyle Kavga Etmek

İyiye işaret değildir ve kişiyi üzecek bir habere alamettir. Bu haber aile üyelerinden birinin hastalığı veya yakın zamanda çözümü olmayan bir sorunu olduğuna delalettir. Rüya sahibinin elinden bir şey gelmediği için moralinin bozulacağına ve ailesine yardımcı olamadığı için kederleneceğine yorumlanır.

Rüyada Aile Büyüklerini Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile özlemi, yakınlarını kaybetmiş kimselerin yas tutması gibi anlamlara gelir. Aile kavramının kişi için çok önemli olduğuna ve kendi ailesini kurmak için uğraştığına da tabir edilebilir. Aile büyükleri aynı zamanda ebeveynlerin kişi üzerinde çok etkili olduklarının da delaletidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aile Büyüklerini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hüseyin (19 Nisan 2016 saat: 03:57)

    ilk once aile buyukler evde annemı soruyorum bagıra cara ama sonra bır mahalede bır kac tane kız galıba ellerınde sılahlarla saga sola ateş edıyor hedef kım bılmıyorum annemı arıyorum ılerde ıkı kısı var bırşeyın ustunde yatıyor kanlı bı ortu var sonrasnda elıme sılah alıp bırını vuruyorum daha sonra anne annemın evıne gıdıp ıkı kısıyı zehırlıyorum yoksa onlar benı oldureceklerdı sonrasında babam arıyor benı onu merak etmısım onu bılıyorum telefonda sesını duyunca cok mutlu oluyorum telefonu kapattıktan sonra bırerını gommusler galıba bunlar o ara tanımadıgım bırıyle tandıgım arkadasımın annesını gordumm gelıp benı cagırdılar evde yokmusuz gıbı yaptık en son evın ıcındekı ıkı kısıden bır elıne buyuk bı balyoz alıyor o hamle yapmadan kafasına vuruyorym kafası kopuyor nasıl bı ruya anlamadım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,