RuyaTabirleri.com

Rüyada Aile Görmek

Rüyada aile görmek, rüya sahibi için çok makbul bir rüyadır. Çünkü iyiye ve hayra delalet eder. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun ama bir o kadar da aydınlık ve güzel olacağına delalet eder. Sağlıklı olmaya, mutluluğa, güzel gelişmelere ve haberlere, hayırlı ve helal olan lokmaya, şans kapılarının her zaman açık olduğuna yorulur.

Rüyada aile görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği gerek aile hayatında gerekse özel hayatında başarıyı da mutluluğu da yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin, hiç ekmeksiz kalmayacağına ve sorunlarının gelip geçici, öylesine sorunlar olacağına, üzülmesine dahi gerek olmayacağına yorulur.

Rüyada Aile Halkından Birinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada aile görmenin tabirinin tam zıddına yani iyi olmayana işaret eder. Rüya sahibi için hayatını ve iç dünyasını olumsuz yönde etkileyecek olan bir haber alması ya da böyle bir durumun içine düşmesi anlamına gelir.

Rüyada Aile İle Yolculuğa Çıkmak

Birkaç kişi ile bir araya gelerek hayırlı bir iş yapmak için görüşmeye delalet eder. Rüyasında ailesi ile yolculuğa çıktığını gören kişi, kollarını sıvadığı işten fayda görecektir.

Rüyada Aile Dostu Görmek

Rüya sahibinin kendisi için fayda getirecek ve kendisini mutlu edecek şeylere kulak tıkadığı ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediği şeklinde yorum yapılır. Yani rüya sahibi mutlu olmak varken, mutsuz olmayı seçiyor demektir.

Rüyada Aile Fotoğrafı Görmek

Rüya sahibinin geçmişine olan bağlılığı ile tabir edilir. Rüyasında aile fotoğrafı gören kişi, ne kadar mutlu olursa olsun, geçmişte yaşadığı günlerin yerine hiçbir şeyi koyamıyor ve o günleri her zaman özlüyordur.

Rüyada Aile Kavgası Görmek

Rüya sahibinin yıkılacağı ve çok mutsuz olacağı haberler almasına delalet eder. Rüyada aile kavgası görmek üzüntülü hal şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aile Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (09 Mart 2014 saat: 12:44)

    rüyamda ailecek havuza gitmiştik herkes havuza girdiğinde karşısında havuz görüyordu ama ben havuza girdiğimde deniz gördüm aklıma “hayat küçük şeylerden oluşur eğer sen seversen büyük olurlar” sözü geldi suyun rengi turkuazdı ve çok hızlı yüzüyordum daha sonra bir yat vardı hani şu biskrem reklamındaki gibi küvet gibi bir bölüm vardı bende oturmuştum küvete rüyam burada bitmişti daha sonra başka bir havuza geçtik bu sefer ise Adele vardı babamla konuştular falan böyle bitti işte ve ben havuza gidiyorum bu nedenle çok sık havuz ve deniz rüyaları görüyorum 20 kere falan hepsini en ayrıntılı bir şekilde anlatın lütfen teşekkürler daha çok anlatacağım şey var :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,