RuyaTabirleri.com

Rüyada Ailesini Görmek

Rüyada ailesini görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca kazancının bol ve iş hayatındaki başarısının sürekli olacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisini ailesi ile bir arada görmesi, aile fertlerinin her konuda desteğini alan,  ailesi tarafından sevilen ve inanılan biri olduğuna işaret eder. Rüyada aileyi mutlu ve neşeli halde görmek, verilen emeklerin sonucunda iş hayatında hak edilen başarıya yakın bir gelecekte kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Ailesini Görmek

Rüyada sevgilinizin ailesini görmeniz, gerçek hayatınızda sevgiliniz ile ilgili yaşadığınız bir takım karamsarlıklarınızın olduğuna delalettir. Aynı zamanda ilişkinizde yaşayacağınız bazı tatsızlıklardan dolayı çıkacak münakaşalara karşı dikkat etmeniz gerektiğinin de habercisidir.

Rüyada Eşinin Ailesini Görmek

Rüyada eşinin ailesini görmek, yanlış anlaşılmalardan dolayı aile içinde çıkacak bazı ufak tatsızlıklara ve huzursuzluklara işaret eder. Rüya sahibi eşinin ailesiyle kendini eğlenceli bir ortamda olduğunu görmesi, aile içinde yaşanan huzursuzlukların ve kavgaların biteceğine ve araya giren iyi niyetli kişiler sayesinde küslüklerin son bulacağına delalet eder. Bazen de rüyayı gören kişinin aile içinde uğrayacağı iftiralara karşı kendisini savunmak zorunda kalacağına da yorumlanır.

Rüyada Ailesini Ölmüş Görmek

Rüyanızda ailenizin ölmüş olduğunu gördüyseniz, yakın çevrenizde aileniz ile aranızı bozmaya çalışan insanların olduğuna ve bu insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine karşı bir uyarı mahiyetindedir. Genel itibari ile rüyada aileden birini görmüş olmanız aynı zamanda zenginliğe de delalet etmektedir.

Rüyada Aile ile Yemek Yemek

Rüyasında aile fertleri ile yemek yemek, rüya sahibinin kabalık bir topluluğa gireceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircileri, aile yemeklerini hane içi yaşanan aydınlığa ve refah içinde sürülecek bir hayata yorarlar. Aile fertleri aydınlık bir masada oturuyorsa parasal anlamda yaşanacak rahatlığa, karanlık bir masada oturuyorsa  da maddi sıkıntılara işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ailesini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (01 Ekim 2016 saat: 11:18)

    Rüyamda ailem ve amcamlar ile nehirdeyiz, her iki ailenibde altinda birer gemi var. Gemiler ile nehir kenarina gidiyoruz bir mola vermek icin. Sonra birden suyun icinde herseyi yiyen ve yedikce büyüyen bi balik görüyoruz. O baliktan kacmak icin sadece bir gemiyi alip nehirde kaciyoruz ve balik arkamizdan geliyo. Son anda kurtuluyoruz ve bir boş birakilmis evi bulup icine yerleşiyoruz. Iki aile icin kücük bir ev olsada, hayatta olduğumuz icin seviniyoruz ve ben ailem ile yemek yiyorum.

  2. gizem (04 Şubat 2016 saat: 10:12)

    Ruyamda ailemle birlikte alisverise gidiyoruz alisverisin kapisinin onunde sevgilim.var ve biz ondan o anda durup dururken ayriliyoruz sonra o kolumu tutup alisveris merkezinde bana yalvariyi o arada butun ailem orda ve goruyo sevgilime vuruyolar ama onun benim sevgilim oldugunu hala bilmiyolar sonra o gidiyo ailem bana hic birsey sormuyor sonra biz bi gizli aradan arabaya ulasiyoruz ama arabamizin oldugu yer sanki evin ici gibiydi tabi sonra ben sevdigimi kaybediyodum

  3. Seda (19 Şubat 2015 saat: 11:58)

    Rüyamd ailemi gördüm ama benim öz ailem miş beni evlatlık vermişler sonradan kendim öğreniyorum onları buluyorum 2 tane abim varmış,ama beni görmek istmeiyolar ağlıyorum hep bi kadına sarılıp. sonra erkek arkadaşımla geziyorum ediyorum yolda görüyo alıyo götürüyo beni bırakıyo gene gidio ben senin abin olmucam falan diyo. Acaba anlamı nedir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,