RuyaTabirleri.com

Rüyada Aileyi Görmek

Rüyada aileyi görmek, rüyayı gören kişinin, hayat içinde her zaman çok güzel olaylar ile karşılaştığına, sevdiği kişiler ile her zaman güzel ve huzurlu bir yaşam sürdüğüne, bu sayede mutlu olduğuna, çevresindeki insanlara da mutluluk verdiğine, girdiği işlerde hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına ve rahat bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bütün Aileyi Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı dönemler geçirdikten sonra büyük bir ferahlığa çıkacağına, çok mutlu olacağına, başına gelen kötü olayları unutacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, sevdiği ve değer verdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Kalabalık Aileyi Görmek

Hayat içinde çok güzel ve mutlu günler gören rüya sahibinin, çok rahat ve huzurlu bir ömür süreceğine, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, her zaman daha iyi olmak için çalışacağına ve yeni adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Tanımadığın Bir Aileyi Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında başı sıkıştığı bir zamanda tanımadığı bazı kişilerden destek alacağına, bu kişilerin yardımı sayesinde sorunu çözen rüya sahibinin, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve uzun bir zamandan beri süren bazı konuları bu sayede çözüme kavuşturacağına tabir edilir.

Rüyada Aileyle Tanıştırmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunları düşündüğünden daha kısa bir zamanda ve neredeyse hiç zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına ve mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aileyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ugur (12 Mart 2014 saat: 00:22)

  merhabalar.
  Size gordugum ruyayi yazmak istiyorum yorumunu cok merak ettigim icin. Simdiden tesekkur ederim.

  Ruyamda kendimi ameliyat masasinda gordum. Doktor bobregimin birinin iflas ettigini ve calismadigini soyleyip alinmasi gerektigini soyledi.
  Ameliyatla sol bobregim alinip yeni bir bobrek takildi. ameliyat gogsumde yapildi ve bobrek gogsume konuldu. Bilirsinizki bobrek insanin sirtindadir yani arkasinda,
  Gogsumde ameliyat izleri vardi. Hem sag hem sol. Acayiptirki gogsumun icine konulan bobregi gordum.
  Sedyeden kaldirilip oturtuldum.
  Yaralarimin dikilecegini soyledi doktor. Sol sirtimdan igne saplandi. Saplanan buyuk bir cuvaldizdi. Sol sirtimdan girip sol dan cikti.
  Cuvaldizin girip ciktigini doruyorum. Ipi oyle bir cekiyorlarki cuvaldizin girdigini ve ciktiginin acisini duydugum gibi siki ve gergin cekilen ipin gerilmesini hissediyorum vucudumda.
  Vucudumun sol ust ve altindan, sag ust ve altindan cuvaldizla dikti dortor. ( sanki saman cubali dikiyordu = tabiri uygunsa )
  Sagligimin yerinde oldugunu ve evime gidebilecegimi soyledi.
  Sedyeden kalktim ve evime dogru gidiyordum.
  Hastaneden ciktim ve koyumde gordum kendimi.
  Yemyesil duz bir alandayim. Ailemi gordum ve bobrek ameliyati oldugumu soyledim.
  Huzurlu ve mutluydum.
  Aileme gogsumdeki ameliyat izini gosterirken uyandim.

  Ruya tabirimin yorumu icin simdiden tesekkur ederim sizlere

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,