RuyaTabirleri.com

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada akan su görmek, rüya sahibinin, çok iyi işlere imza atacağına, çok başarılı ve zengin birisi olacağına, sağlığına ve beslenmesine çok dikkat etmesinden, sağlıksız ortamlardan, içki ve sigara gibi kötü alışkanlıklardan uzak durması sayesinde çok rahat ve uzun bir hayata sahip olacağına ve neredeyse torunlarının torunlarını görecek kadar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında çok temkinli ve dikkatli olmak gerektiğine ve karar verme aşamasında doğru bir şekilde düşünülüp karar verilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat için çok çalışılacağına ve duygularda yaşanacak çok büyük ve olumlu değişikliğe alamet eder.

Rüyada Berrak Akan Su Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük ve güzel çalışmalar gerçekleştirmiş ve çok hayırlı ve büyük miktarda para kazanmış olan rüya sahibinin, çok rahat ve mutlu hayat süreceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına ve sağlık ve başarı dolu bir ömre sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Çok hayırlı ve güzel işlerde başarı elde edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için gerekli olan her şeye sahip olunacağına ve ömür boyu sağlıklı olacağına alamet eder

Rüyada Akan Suya Girmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel işlere gireceğine, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına alamet eder. 

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akan Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (10 Nisan 2014 saat: 09:28)

    Ruyamda ailemi gordum. Bir tatil yeri gibi bir yerde bizden baska tanimadigim guler yuzlu insanlarda vardi. Kumsal bir alan bir tarafi masmavi deniz. Diger tarafinda bir dag gibi yukselti vardi. Dagin yukari kisimdan ortasi delik diger taraf gorunuyor. Ve o bosluktan asagi devamli alcak seviyede deniz suyu akiyir ve geri cekiliyor.bende o dag yolunda yukari cikip asagi iniyorum. Ama bunu yaparken cok buyuk hazaliyorum. Elimde vir kamera var herkes görsün bu guzelligi diye kayit almaya calisiyorum. Daha sonra kameranin kayit almadigini farkediyorum. Cok onemsemiyorum. O dagdan akan suyun icinde gezinmeye devam ediyorum.

  2. meliha kulalı (11 Mart 2014 saat: 11:40)

    evin içinde yatalık kadına bakıyordum. kadın öldükden sonra dısarıya çıktımda annemle vefat eden babamı gordum bırseylerle uğraşıyorlardı.her yer su doludu cok seviniyorum. tarlalar sulanmış. zeytin ağaçlerı sudan dolayı gürbüzleymiş.su cağlayan gibi akıyordu. ceşmelerden de aynısıydı bulasık yıkamaya çalişiyorum. ancak suyun tazzıgiğinden yıkayamıyordum. anneme babama seviçli şekilde seslenıyordum allah size son gürlüğü verdi.emekliliğin tadını cıkartın dıyorum annemde arsanın yarı sı da bizim oldu diyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,