RuyaTabirleri.com

Rüyada Akar Su Görmek

Rüyada akar su görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatı ile ilgili yapacağı yeni değişiklikler sayesinde daha yüksek pozisyonlarda görev almasına, mevki ve makam olarak yükselmesine işaret eder. Rüyada akar su aynı zamanda kişinin yaptığı iş değişikliği sonrası kazanılacak daha yüksek miktardaki paralar sayesinde borç ödeme kolaylığına erişeceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüyanızda çeşmeden akan su ince ise, yakın çevrenizde bulunan bir sevdiğinizin hasta haberini alacağınıza ve alacağınız haber nedeni ile yaşayacağınız derin üzüntü olarak yorumlanır. Şayet rüyanızda gördüğünüz çeşmeden akan su gür ve tazyikliyse müjdeli bir haber alacağınıza ve aldığınız haber karşısında çok sevineceğinize işaret eder.

Rüyada Hortumdan Akan Su Görmek

Rüyada hortumdan akan su görmek, size verilen sözlerin tutulacağına delalet eder. Rüyanızda hortumdan akan su ile ağaç suladığınızı görmeniz, bekar rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına ve evliliğinde de çok mutlu olacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin evli olması durumunda, aileye katılacak yeni bir bireye ve sağlıklı bir bebek sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Yerden Çıkan Su Görmek

Rüyada yerden çıkan su görmek, suyun berraklığına veya bulanıklığına göre yorumlanmaktadır. Şayet rüya sahibi çıkan suyun berrak olduğunu gördüyse, hayatında yaşadığı belirsizliklerden kısa zamanda kurtulacağına, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına delalettir. Çıkan suyun bulanık olması, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı belirsizlikleri ve memnuniyetsizlikleri işaret eder. Aynı zamanda iş değişikliği yapmayı düşünen kişiler için rüyada bulanık çıkan bir su görmek, yapılacak değişiklik için doğru zaman olmadığına yorulmaktadır.

Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

Rüya sahibinin yüksekten su aktığını görmesi, kamuda çalışan yüksek makamdaki tanıdıklarından gelecek olan iş yardımına işaret eder. Kişinin hak etmediği bir şekilde gelen emirle makam ve mevki sahibi olacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akar Su Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Serdar (25 Haziran 2015 saat: 09:05)

  Akan suda yalama şekerin gidişini takip etmek ve baskası tarafından alınıp baskasına veriyor 2.cisi baskası tarafından kesilen kurbanı tam kesilemiyor aya kalkıyor ben kesmeye çalışıyorum bucağı aldığım zaman kalkıyor ipi elimde kalıyor ben cemeye başlayınca bir bası yarım sekilde kesilmiş bayana dönüsüyör ben çekiyorum oda çekiyor

 2. aylin (27 Mart 2015 saat: 04:24)

  Eşimle birlikte teyzeme ekmek getirdik bahçesinde kuzenimin eşi maydonoz topluyordu ve yanına gittik bende topladım kendime bahçede herşey vardı ama biber patlıcan falan daha sonra annem halam dayım amcamın eşi geldiler yanımıza ve halam ve yengem de toplamaya başladı yan tarafımızda büyük bi su giden yer var ve birden ordan Şerbetli kahverengi gibi su gelmeye başladı suyun ucunda da tanıdık bi bayan var su o kadar çok şiddetli ki bayan bogulmaya başladı ve onu dayımla birlikte kurtardık

 3. Nazlı (19 Ocak 2015 saat: 08:37)

  Merhaba
  Rüyamda bn ve iki kardeşim bi su kanalının ekranında oturmuş ayaklarımizi suyun içindeydi yosunlar da vardı suda şu aniden yükseldi ve bi kardesim akıntıya kapıldı ve ve bnde arkasından onu kurtarmaya çalıştım gözden kaybolunca ağlayarak yardım istedim ve sonra kanalın suyu tasma ya başladı kardeşim de sudan kurtuldu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,