RuyaTabirleri.com

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada akarsu görmek kişinin, mal varlığında meydana gelecek artışla refaha ulaşılacağına ve tüm üzüntülerinin geçeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin kişisel sorunlarının üstesinden geleceğini gösterir. Rüya sahibinin, daima sağlıklı olacağı da söylenir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek

Rüyasında akarsu yüzdüğünü gören kişinin rüyası, zihnen ve bedenen daha iyi bir duruma geleceği ve bu güzel enerjisini yakınındaki insanlara da geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

Rüyada berrak akarsu görmek, hane halkı içindeki huzura ve mutluğa işaret eder.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Uğursuzluk ve şerre delalet eder. Kişinin kısmetinin önüne engeller çıkacağı ve deyim yerindeyse neye elini atsa kuruyacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Rüya sahibinin huzurunun bozulacağı ve üzüntülü günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Akarsu Üzerinde Yürümek

Rüyaların en güzelleri arasındadır, hayallerin ve dileklerin gerçekleşmesine, kişinin ömür boyu mutlu, sağlıklı, zengin ve refah içinde yaşamasına işaret eder. Bu kişinin her zaman kısmeti ayağına gelir ve şans her daim onunladır diye ifade edilir.

Rüyada Şelale Görmek

Kişinin verimli topraklara, bereketli ve olgun ürünlere sahip olmasına, işlerinde her zaman ileri gitmesine, evlatlarının bolluğuna ve hayırlı olmalarına, eşinden taraf yüzünün güleceğine delalet eder. Rüya sahibi gözünün arkada kalmayacağı bir hayat sürecektir.

Rüyada Şelaleden Atlamak

Kısmetini kaçırmamak ve kimseye kaptırmamak şeklinde açıklanır. Bir başka tabire göre, kişinin çok büyük kar getireceği duyumu aldığı bir işe herkesten önce atılacağı ya da başkasına kaptırmamak için elinden geleni yapacağı anlamına geldiği söylenmektedir.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyasında gürül gürül akan bir şelalede yüzdüğünü gören kişi tüm dertlerinin devasını bulacak demektir. İstediği kişiyle evlenecek, sağlığını hiç kaybetmeyecek ya da hastalığına çare bulacak ve yüzü her zaman gülecek diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akarsu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sinan (24 Temmuz 2015 saat: 10:49)

  Rüyamda iş yerindeyim canım çay istiyor akarsu varmış iş yerinin orda su almaya gidiyorum akarsuyun içinde kurbağa ikitane yavrusu var ben birçöp yardımıyla kurbağı akarsudan indiriyorum akarsuyu çöple temizliyorum içe bilmek için aça anlamı yazarsanız sevinirim

 2. Murat (27 Haziran 2015 saat: 13:49)

  Rüyamda bir dag başında yeni yapılan bir eve gidiyoruz inşaat halinde evin içini geziyoruz evin içi çok ferah çok geniş bir salonu var ve bir sürü odası var sanırım bir güz günüydü ve evin tam yanından bir akarsu geçiyordu ve ben özellikle baktım su berak ve temiz akıyordu sonra uayandım.

 3. Yasemin (18 Kasım 2014 saat: 00:43)

  Rüyamda bir öğretmen(erkek) ve 2 tane de erkek çocuk gördüm bir köyde akarsuya düşüyor du çocuklar dan biri ve öğretmen ve ben çocuğu kurtarmak için akarsuya atlıyorduk öğretmen çocuğu kurtarıyordu ve bende çocuğu kurtardığını görünce biraz orda yüzmek istiyorum ve bianda akıntının olduğu yere doğru gidiyordum bu defa da ben akıntıyla beraber gidiyordum sonra o öğretmen beni kurtarıyordu.. Ne anlama geliyor merak ediyorum.. şimdiden yorumlar için teşekkürler. .

 4. Aslı (22 Ekim 2014 saat: 01:37)

  Merhaba, rüyamda eski sevgilimle (4 yıl önce ayrıldık) kuru bir derede muhabbete basliyorduk, o bana hayat hikayesini anlatiyordu, anlatirken elini alnima yaklaştırdi ve anlattigi seyi benim gormemi sağladı,o derenin içinde doğmuş, o Doğunca derede su akmaya başlamış biraz, o büyüdükçe deredeki su miktarı artmış, şu anki yaşina geldiginde (93 doğumlu) dere full su ile dolmuş. O su için uğraşmış hayatı boyunca. Biz o deredeyiz o anlattikca su miktari yükseldi ama biz hic islanmadik ve su seviyesiyle yükseldik yani suyun üzerine basiyorduk hep. Orada bana sarıldı ve beni öptü. Ben bu sıkıntıları çektim hepsini sana anlattım o yüzden ayrilmayalim hic dedi. Uyandığımda etkisinden çıkamadım. Biz bu Eski sevgilimle buluşacaktik arkadaş olarak yakin zamanda, bizim tekrar sevgili olmamiz imkansiz. Fakat sizce bu ruyada bu buluşmayla ilgili bir uyari ya da mesaj icerigi var midir? Ben mesajı alamadım yardımcı olursanız sevinirim Simdiden tesekkurler ilginize

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,