RuyaTabirleri.com

Rüyada Akasya Görmek

Rüyada akasya görmek, hangi sebepten ötürü olursa olsun kişinin sorunlarından tamamen kurtulacağını bildirir ve hastalıkların etkisini kaybetmesine, kişinin rahat bir nefes almasına alamet eder. Akasya kalabalık bir ailede büyümek veya kendi ailesini kurduğunda sürekli kalabalıklar içinde olmak manasına gelir. Eve gelen gidenin çok olacağını, akraba ve dost çevresinin kişiye her zaman destek vereceğini bildiren rüya, eğlenceli ortamlarda bulunarak stresten kurtulacak olan rüya sahibinin neşeleneceğini, kendisini iyi hissedeceğini de tabir eder. İş konusunda köklü bir firmada ya da kurumda işe başlayacak olmanın müjdesini veren rüya aynı zamanda kişinin sabrederek ilerlemesi halinde yoluna herhangi bir engel çıkmayacağını, kendisine olan inancı sayesinde işlerini kolaylıkla başaracağını da işaret eder. Akasya görmek geçmişinden kopmadan, aile değerlerine karşı gelmeden yaşamanın sonucunda her zaman takdir toplayacak olmanın da ifadesidir.

Rüyada Akasya Ağacı Görmek

Akasya görmekle benzer şekilde yorumlanır ve genellikle uzun ömürlü olunacağını, yapılan ya da çalışılan işte uzun yıllar devam edileceğini delalet eder. Akasya ağacı herkes için murat anlamına gelir ve gönlünü kaptıran, sevdiği insanla beraber olmak isteyen kişilerin önlerindeki engelleri kaldırarak evleneceklerine yorumlanır. Kurumuş akasya ağacı görmek ise yakın kişileri kaybetmek, aile üyelerinin peş peşe vefatından dolayı yalnız kalmak, sosyal hayattan uzaklaşacak duruma gelmekle ilişkilendirilir ve ayrıca kişinin hasta olacağına yorumlanır.

Rüyada Akasya Yaprağı Görmek

İyi haber ve duyulacak övgü dolu sözler anlamına gelir. Rüya sahibinin verdiği önemli bir sözü yerine getirebilmek için canla başla çalışacağını, kimsenin yüzünü yere eğmemek için prensipli şekilde davranacağını ve dürüstlüğü sayesinde iş alanında çok sevilen biri olacağını ifade eder.

Rüyada Akasya Görmenin Psikolojik Yorumu

Romantik, doğaya tutkun, hümanist bir karakterin işaretidir ve kişinin kendisiyle ilgili her konuyu titizlikle ele aldığını, hayatındaki eksiklikleri ve hataları doğru analiz edebilmek için sürekli uğraş verdiğini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!