RuyaTabirleri.com

Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada akbaba görmek, kimseye hayrı olmadığı gibi kendine dahi hayrı olmayan biriyle tabir edilir. Bu kişi erkek olarak tasvir edilir. Rahatına düşkün, uykucu, pasaklı ve üşengeç kişidir. Bir bardak su alıp içmeye üşenir onun bile ayağına gelmesini ister. Ocağın üzerinde pişmiş hazır yemeği tabağa koyup yemeye erinir biri getirirse yer yoksa aç kalır. Bu kişi öyle böyle değil, anormal derecede tembeldir diye yorumlanır. Rüyada akbaba görmek, bazılarına göre uğursuzluk anlamına gelir.

Rüyada Akbaba Tutmak

Rüyasında akbaba tuttuğunu gören kişi karlı bir işten hatırı sayılır miktarda gelir elde edecek demektir. Bu parayı kazanması hiç kolay olmayacak, çok yorulmasına neden olacak ama harcarken de bir o kadar büyük keyif verecektir.

Rüyada Akbaba Öldürmek

Rüya sahibinin kararlılığı ve net oluşu sayesinde hem iş hayatında hem de özel hayatında mutlu olacağı anlamına gelir. Bu duruş kişiye pek çok imkan sağlayacaktır. Örneğin; başarılı olması, iyi anılması ve çok sevilmesi şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Akbaba Yavrusu Görmek

Rüyada akbaba yavrusu görmek, rüya sahibinin bir işinin çok yavaş şekilde ilerlediğine işaret eder. Rüya sahibi bu işten büyük kar elde edeceğini bildiği için işin ağır olmasında hiç şikâyetçi değildir. Kişi yeter ki iş hallolsun diye düşünüyor demektir.

Rüyada Akbaba Saldırması

Rüyada kendisine bir akbabanın saldırdığını gören kişi aile içinde ya da arkadaş çevresinde bazı ağız münakaşaları, fikir ayrılıkları ve kavgalar yaşayabilir. Rüya sahibi bazı kişilerle yol ayrımına gelebilir.

Rüyada Akbaba Sürüsü Görmek

Rüyasında akbaba sürüsü görmek, rüya sahibinin borcunu kapaması ya da kendisi için büyük bir avantaj sağlayacak bir işi kaçırmaması için yana yakıla borç para arayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akbaba Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Berna (25 Eylül 2015 saat: 12:58)

  Rüyamda bir küçük akbabanın yatakodası balkonunda Yaralı olduğunu görüp onu içeri alıyorum. Yatağımda Günlerce yatıyor ve onunla ilgileniyorum. Bir gün odaya bir giriyorum anneside yatakta beraber onunla yatıyor. Bu ne demektir?

 2. burcu (29 Haziran 2015 saat: 09:49)

  Bekar amcam var ve bu amcamın bekar olmadına rağmen esmer siyah uzun saçlı bir oğlu var.
  Havuza gidiyoruz ailece amcamda oğluyla geliyor. Ben suyun içindeki çocuğu kucağıma alıyorum karşımdaki apartmanda camda kocaman yaşlı bir akbaba bana bakıyor ve biranda uçuyor ben çocuğu saklayana kadar alıp gidiyor ve bacağımı ısırıyor
  Bebeği yemedi sadece alıp bulunduğu binanın içindeki yuvasına koydu bizi oradan izlemeye devametti ben rüyamda çığlıklarlaa ağldım uyandığımda ise yastığım ıslk ve ağlamaktan gözlerim şişmişti bu rüya ne anlama geliyor.

 3. gamze (29 Mart 2015 saat: 04:49)

  Denizin ortasındayım tekne gibi küçük fakat tuhaf bir işçi gemisi gibi bişeyin içindeyim denizin ortasında halka oluşmuş ve ben o teknenin içinde daire içiyorum.önümde bir tekne beliriyor kendi teknem ile o halka etrafında daire içerek önümdeki tekneyi itiyorum yavaş yavaş hızlanıyorken arkamda başka Bir teknenin aynı şeyi bana yaptığını fark ediyorum ve korkuyorum çünkü bana saldırıyor yani sadece itiyor ama çok hızlı üç tekne halka etrafında daire çiziyoruz.deniz koyu mavi derin bi yer olduğu belli biz hızlandıkça dalgalar oluşuyor ve beyaz köpükler birden yavaşlayıp duruyorum teknelerde duruyor bana saldırmıyorlar ve ben sağ tarafıma dalgalara eğilip bakarken biraz ilerde kayalık kayalığın yanında küçük bir alanda sarı ince kum Tertemiz üzerinde iki tane akbaba ama tuhaf bi şekilde bana masumca bakıyorlar ve bilinenin aksine siyah değiller ikiside beyaz üzerlerinde bi kaç siyah büyük benekler var . Bana baktıkları için saldıracaklarını düşünüyorum birer adım atıyorlar ve bende elime terlik büyüklüğünde bişey alıp onlara atıyorum ama sanki şaşırıp bir adım geri çekiliyorlar ve sonradan fark ediyorum bana saldırmayacaklar sadece masumca bana bakıyorlar bir tanesinin ağzında yiyecek var bazen kuma buluyor bazen denizde yıkıyor ma yemiyor ağzında tutup bana bakıyor uyandığımda korkmuştum ama zarar görmediğim için rahattım hem rüyanın içinde korku telaş hem şaşkınlık nerdeyim napıyorum bunlar kim sorgusu hem de huzur masumluk vardı çok garipti nedir bu ruyanın anlamı akbaba yorumları endişelendirdi beni lütfen bir an önce yorumlayın

 4. yasemin (14 Ocak 2015 saat: 02:52)

  Rüyamda erkek kardesimin elinde balonlar vardi yüksek bir yokustan birbirimize seslenip yemeğe gidecegimizi konusuyoruz bekliyorum bir sure gelmiyor bakinirken kusun kardesimi kapip goturdugunu goruyorum kus cok buyuk ve cirkin kotu bir kusmus evde telasla donerken kapi da sesi cok bitkin geliyor kapiyi aciyorum yok

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,