RuyaTabirleri.com

Rüyada Akraba Görmek

Rüyada akraba görmek iyi şekilde tabir edilmez. Rüyasında akrabasını gören kişinin hayatında olumsuz şeyler ve bir takım sorunlar yaşanacak demektir. Aynı zamanda sağlık sorunlarının da baş göstereceği anlamına gelir. Kişi rüyasında çok iyi anlaştığı ve çok değer verdiği bir akrabasını görürse bu iyi şeylere delalet eder. Kişinin hayatında mutluluk verici olumlu gelişmeler olacak demektir. Kişi eğer rüyasında hiç haz etmediği ve anlaşamadığı bir akrabasını görürse bu olumsuz ve kötü şeyler yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada akraba görmek aynı zamanda dost bilinen bir kişiden bir zarar ya da kötülük gelmesiyle aslında o kişinin gizli bir düşman olduğu da anlaşılacak demektir.

Rüyada Teyze Görmek

Rüyada kişinin teyzesini görmesi kişinin kendisi için bir öz eleştiri yaparak hatalarını görmesi gerektiğine işaret ederek o kişi için aynı zamanda da zengin olmak anlamına gelir.

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayısını gören kişi, ya dayısından, ya halasından ya da anne tarafından olan kuzenlerinden bir konuda destek görecek demektir. Bir de bir konu üzerinde fikir alışverişi yapılacağı ve nasihat alınacağına işaret eder.

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek hayırlıdır fakat rüya sahibinin başkalarından rızıklanmasını düşünmesi yerine çalışarak hayatını idame ettirmesine işaret eder.

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek umutsuzluğa düşmeye işaret eder. Rüyasında kuzeninden haber aldığını gören kişi akrabalarıyla tüm ilişkilerini bitirecek demektir.

Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek baba tarafında gelecek hayra işaret ederken aynı zamanda kişinin kazancı anlamına gelir.

Rüyada Enişte Görmek

Rüyada enişte görmek, rüya sahibinin yakınları tarafından sömürüldüğü ve pohpohlanarak kendisinden istifade ettikleri anlamına gelir. Rüya sahibinin yakınları, kar elde etmek için rüya sahibini istedikleri gibi yönlendiriyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akraba Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ezgi (04 Mayıs 2014 saat: 18:26)

    Merhaba, ben rüyamda önce bir koltuk da oturuyorum böyle sonra dedemin kız yeğeni var yanımda bi anda o oturuyo ben elimde vişneli bi turta yiyorum.Bir kere yorm eve misagir geliyor.Ben mutfağa bırakıp geliyorum daha sonra dedemin yeğeni bişeyleri tavanda ki çengele asmaya çalışıyor ben ona yardım ediyorum.Asıyoruz olmuyor.Ben çengele bir ip baglıyorum bu arada asacağımız sey kağıt onları biz beze sarıp iple bağlıyorum.Sonra ipi kesmek icin makası alıyorum bakıyorim makas da falan ağda var.Sonra makasla kesiceg şeyi kesiyorum.Tavana asıcağımız şeyi asıyoruz.Bu kadar şimdiden teşekkür ederim.

  2. yunus (16 Nisan 2014 saat: 14:20)

    merhabalar kolay gelsin, aslen kırşehirliyim ama istanbulda eski çalıştığım yere gidiyorum bir anda aşırı derecede şiddetli yağmur yağaya başlıyor. işyerlerinin tavanından içeriye varana kadar yağmur yağıyor sonra küçük erkek kardeşim çıkıyor kalabalığın içinden annemin ona seslendiğini duyuyorum. Annemi görüyorum orada sonra annem eski çalıştığım işyerinin önünden tatlı alıyor anneme sesleniyorum gel anne yemek yiycez diye ama annem çok ağlıyor bi kaç defa sesleniyorum sonra elinde 1 tabak tatlı ile yanıma oturuyor tabağı masanın ortasına bırakıyor ama sadece kendisi yiyor biz yemeğin gelmesini bekliyoruz sipariş ettiğimiz yemek 10 tane lahmacun kardeşim ben ve annem için sonra teyzemin oğlunu görüyorum yanımda eski patronumu onun oğlunu ve diğer çalışşanlarını daha sonra 28-29 yaşlarında hayatını kaybeden diğer teyzemin oğlu Bayramı görüyorum ama onlarla hiç konuşmuyoruz nedenini anlamıyorum masada yarım bi lahmacun görüyorum onu alıp yiyorum, uyandığımda ise ölmüş olan teyzemin oğlunu rüyamda olduğunu hatırlıyorum. rüyamda öldüğü hiç aklıma gelmiyor. teyzemin oğlu öleli 2 ay falan oldu. şimdiden cevabınızı bekliyorum kolay gelsin saolun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,