RuyaTabirleri.com

Rüyada Akraba Ziyareti Görmek

Rüyada akraba ziyareti görmek, mutluluk demektir ve kişinin ailesinin yanında huzur bulduğunu, ev ortamında hiçbir sorun ya da rahatsızlık yaşamadığını, evlatlarından memnun kalındığını bildirir. Uzun ömre de yorumlanan rüya, kişiye zor günlerinde destek olacak dostların her zaman var olacaklarını ve bu kimseler sayesinde moral bulunacağını bildirir. Sağlığına dikkat eden kişilerin daha uzun ömürlü olacaklarını ve hastalıklardan da arzu ettikleri gibi uzak kalacaklarını rivayet eder. Sevilmeyen akrabaları ziyaret edenler sevimsiz bir arkadaşın işgüzarlığı nedeniyle zor zamanlar yaşarlar veya oldu diye baktıkları bir işe burnunu sokan bir tanıdık yüzünden sonuç aleyhte gerçekleşir. Baba tarafından akrabaları ziyarete gidenler işlerinde güçlerini, iktidarlarını ve yeteneklerini sergilerler. Anne tarafından akrabaları ziyaret edenin evi barkı olur ve evliliği ağız tadı içinde sürer. Kavgalı olunan ya da küslük yaşanan kişi veya kişilerle tekrar görüşmek, bir aracı vasıtası ile kırgınlıkları geçmişte bırakmaya karar vermek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akrabaların Ziyarete Geldiğini Görmek

Evine akrabalarının geldiğini gören kişiler, yakın zamanda ailelerine kalan ya da kendilerine intikal eden bir mirastan haberdar olup, bu konu üzerinde aile üyeleri ile görüşme yaparlar. Kalabalık şekilde akrabalarının evine geldiğini görenlerin tatlı telaşı olur. Yetişkin evladı olanlar için nişan ya da düğün dernek kurmak manasına gelir. Sevilmeyen akrabaların geldiğini görenler arzu etmedikleri bir yola çıkarlar veya istemedikleri bir işi üstlenmek zorunda kalırlar.

Rüyada Birini Ziyarete Gitmek

Tanıdığı birini ziyarete gidenler gerçekte de yola çıkarlar ve yolun sonunda yeni insanlarla tanışırlar.  Tanıdığı birini ziyaret edenlerin evlerine arkadaşları dostları ziyarete gelir. Davet almak, bir törene katılmak ve kısa bir tatil yapmak anlamındadır.

Rüyada Akraba Ziyareti Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yapmak istediği ama çeşitli bahaneler bularak sürekli ertelediği bir mevzunun aklını kurcaladığını, kendini huzursuz hissettiğini ifade eder. Aynı zamanda örfüne ve adetlerine dikkat eden, büyüğünü, küçüğünü önemseyen, sevdiklerini her koşulda koruyan, sorumluluk sahibi,  ailesine düşkün kişilerin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!