RuyaTabirleri.com

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek dedikoducu birine ve onun yüzünden aile içinde yaşanacak huzursuzluklara, sıkıntılara ve sorunlara işaret eder. Rüyada akrep görmek her zaman yakında olan ve dost olduğu sanılan bir düşmandır aslında. Bu düşman kişi, her zaman aile içinde olan, aileye ya da kişiye yakın duran, sevimli görünen fakat bilakis arkadan kuyu kazan bir düşmandır.

Ailenin tüm mahremiyetini ve sırlarını öğrenerek onlara zarar verme hedefindedir. Rüyada, rüya sahibinin akrebi üzerinde ya da ağzında görmesi düşmanın çok yakınlarda biri olduğuna işaret eder. Rüyasında iç çamaşırında akrep gören erkeğin karısı kendisine kin besliyor demektir. Rüyada akrebi çiğ çiğ yemek düşmanını bertaraf etmeye, pişmiş olarak yemekse düşmanı sayesinde geçim sağlamaya delalet eder.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada akrep soktuğunu görmek, gerisi gelmeyecek olan kazanca ya da mala işaret eder.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek

Kişinin rüyasında yatağının içinde ya da üzerinde akrep olduğunu görmesi yakın bir düşmana ayrıca işlerde yavaşlamaya, kazancın ve rızkın azalmasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibi için bir yola gitmeye işarettir.

Rüyada Evde Akrep Görmek

Rüyada evinde akrep gören kişinin iş yerinde koltuğunda gözü olan bir düşmanı olduğuna ve ayağını kaydırmak için gizli gizli çalıştığına delalet eder. Rüyada evinde akreplerin olduğunu ve yandıklarını görmek tüm rakiplerin ve hasımların alaşağı edilmesi anlamına gelir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, bir hasmın ya da rakibin başına gelecek olan kötü bir olaya işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Akrep Görmek

Rüyada çok sayıda akrep görmek rakiplerin ve hasımların çokluğuna işaret eder.

Rüyada Elbisesinde Akrep Görmek

Rüyasında elbisesinde akrep gören kişi evlatları nedeni ile sıkıntıya ve üzüntüye düşecek, onlardan nankörlük görecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akrep Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (08 Nisan 2014 saat: 10:33)

    MERHABA…Evde küçük Birçok ayakları olan akrebe bezer bişey görüyorum .sonra o büyüyor renkleri değişiyor sarı ve kırmızı renleri parlıyor.Tavuk kadar oluyor ve tırnakları uzun akrebe benzer bir yaratık oluyor. Büyüdükten sonra kapının altından geçiyor.Ben onu kucağıma alıyorum .3-4 yaşlarında kız çocuğuna dönüşüyor.tırnakları kırmızı ve uzun.bana tırlaklarını batırmaya çalışıyor. ben de bunları keselim diyorum

  2. yılmaz Ecer (27 Şubat 2014 saat: 12:18)

    Merhaba.. Ben bugüne kadar bi çok kez depremi yaşadım rüyamda.. Son gördüğüm rüyamda ise yeni tanıştığım bi bayan dostumla bi evin içindeydik yer sallanıyordu ve dışarı çıktığımızda heryerin bina olduğunu burdan sağ çıkmanın imkansız olduğunu görüyordum sonra uyandım..
    Yine rüyamda bi çok kez akrep gördüm.. Son görüşümde ise tanımadığım birinin elbisesinin içinde akrep gördüm ona elbisesinin içinde akrep olduğunu söyledim montunu çıkardığında biraz evvel gördüğüm akrepin daha büyüğü montun içinden çıktı.. Rüyada böyle olumsuzlukları görmemin sebebi ne olabilir çok korkuyorum..
    Not: O bayan arkadaş gerçekten okulda samimi olduğum sadece bi dostum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,