RuyaTabirleri.com

Rüyada Akrep Sokması

Rüyada akrep sokması, hayırsızlık, uğursuzluk, şanssızlık ve kötülük olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin acı çekeceği, ağlayacağı, sızlayıp, dövüneceği ve yas tutacağı günler yaşayacağı, sarsılacağı, uzun süre kendine gelemeyeceği ve yaşadıklarının etkisinden kısa zamanda kurtulamayacağı anlamına gelir. Bu rüya, bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin kurtuluş gününe kavuşamayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Bir kişi rüyasında kendisine akrep soktuğunu görürse eğer o kişi türlü melanetlere uğrar diye yorumlanır. Sıkıntı, zorluk, başarısızlık ve hayal kırıklığı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutsuz olmasına neden olacak bazı kötü olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Elini Akrep Sokması

Rüyayı gören kişinin sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, maddi gücünü yitireceğine ve manevi yanının da çökeceğine alamet eder. Kazancın düşmesine, kişinin yaşayacağı musibetler nedeniyle tüm keyfinin kaçacağına ve rüya sahibinin hiçbir şeyden zevk almaz olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Akrebin Sokması

Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlara tabir edilir. Çaresiz durumlara düşmeye, çıkmaza girmeye ve çabaladıkça daha başarısız olup moral ve güç kaybetmeye işaret eder. Hayır getirmeyecek, meşakkatli bir dönemin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Ayağını Akrep Sokması

Rüyada ayağını akrep soktuğunu gören kişinin canın sıkılmasına ve hayattan aldığı keyfin kaçmasına sebep olacak bazı olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin kendi derdine düşeceğine bu nedenle de gözünün hiçbir şey görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Birini Akrep Sokması

O kişinin kötü haberlerini almaya yorulur. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kimsenin yaşayacağı zorluklara, zahmete ve çileye şahit olacağına ve o kimse adına çok üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Sarı Akrep Sokması

Rüyayı gören kişinin kazalara ve belalara çok yakın olacağı günler geçireceğine ve bu dönemde çok dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akrep Sokması İle İlgili Rüyalar;

  1. şahin özdemir (21 Aralık 2014 saat: 01:56)

    rüyamda daha önce bulunmadıgım bir evin odası diyeyim rasgele bir yerdeydim.sarı bir akrep beni sokuyordu fakat ben onu öldürmüyordum babama akrebi yakalamalısın pan zehiri lazım diyordum o an bayılmak üzere oluyorum ve son sözlerimmiş gibi bir taraftanda ambulansı hemen çahırın diyordum.zehir hemen etki edecekmiş gibi o panikle unutmasınlar diye hatırlatıyordum.sonrası yok

  2. Fatih (04 Kasım 2014 saat: 08:33)

    Rüyamda öncelikle amcam ile bir banka şubesinde sıranın çok olması nedeniyle şubeden ayrılıyorduk. Gece vaktiydi. Kayalık bir yere geliyorduk. Az durup inmek istediğimizde kayalıkların kenarında akrepler vardı. Kayalıklara tutunuyorduk. O esnada sol el parmağımın sokulduğunu hissettim. Daha sonra ensemde bir şey hissettim. Elimi enseme attığımda sokulduğunu ve akrep iğnesinin orada kaldığını farkettim. Bu iğne sağ elimin işaret parmağına battı. Ellerime baktığımda derin delikler olduğunu gördüm. Ensemde de yara hissediliyordu. Daha sonra hastaneye gittik. Orada ayakta doktor beklerken birden başım döndü ve bayağı sarsıldım sağa sola çarptım. Ve sonrasında uyandım. Bu rüya sabah namazı sonrası gördüm ve net hatırlıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim

  3. mustafa (14 Mart 2014 saat: 09:54)

    üyamda mağara kadar büyük bir yerdeyim her tarafım çöl kumu biraz yürüdükten sonra on metre kadar derinlikte bir çukur rampadan inince çıkmaz bir yer olduğunu görüyorsun sonra dikkatlice bakınca kapı olduğunu gördüm kapıyı açınca koyun büyüklüğünde gibi akrepler görüyorum sonra korkudan rampaya doğru koşuyorum kumun altından ufak akrepler çıkıyor ve ilk önce ayağımdan sonra elimden sokuyor akrepler siyah renginde idi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,