RuyaTabirleri.com

Rüyada Akşam Görmek

Rüyada akşam görmek, gam, keder, hüzün ve dert anlamına gelir. Rüya sahibinin duygusal olarak çok hassas olacağı, yaşayacağı olaylardan çok fazla etkileneceği, ezileceği, büzüleceği, eğilip, büküleceği ve pek çok kişiye kırılacağı ile tabir edilir. Aksilik yaşamaya, başarısız olmaya, hayal kırıklığı içinde kalmaya ve tüm umutlarını yitirmeye işaret eder. Rüya sahibinin tüm çareleri tüketeceğine ama yine de sıkıntılarından kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada Akşam Ezanı Duymak

Rüyada akşam ezanı duymak, kurtuluş ile açıklanır ve rüyayı gören kişinin borçlarından, hastalıklarından ve manevi ağırlığından nihayet kurtulmak için çözümlere kavuşacağına ve hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyada akşam namazı kılmak, rüya sahibinin sorumluluklarını bilen bir kişi olduğuna ve işlerini zamanından önce teslim edecek kadar disiplinli davrandığına ve işini ciddiye aldığına alamet eder.

Rüyada Akşam Sefası Çiçeği Görmek

Rüyada akşam sefası çiçeği görmek, çıkarsız ve katıksız bir sevdaya düşmeye ve kişinin içinde kopacak fırtınalara rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine aynı duygularla yaklaşan biri ile hayırlı ve güzel bir gönül ilişkisi kuracağı anlamına gelir.

Rüyada Akşam Olduğunu Görmek

Rüyada akşam olduğunu görmek, zorluk ve zahmet yaşamaya, ticaret hayatında belirsizliğe düşmeye ve bir türlü önünü göremez olmaya yorulur. Ayrıca kişinin maddi açıdan imkânlarının kısıtlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Akşam Karanlığı Görmek

Rüyada akşam karanlığı görmek, rüyayı gören kişinin başına tatsız olaylar geleceğine, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, emeklerinin boşa gideceğine ve çok mutsuz olacağı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Gece Görmek

Rüyada gece görmek, kişinin iki fikirlilik edeceğine yani daha açık bir tabirle kararsızlık yaşayacağına, bu sürede hem vakit hem de nakit kaybederek zarar edeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!