RuyaTabirleri.com

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

Rüyada akvaryum balığı görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız yeni atılımların olacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz akvaryum balıklarının sayısı fazla ise elde edeceğiniz kısmetlerin artması ve aynı zamanda da talihinizin çok açık olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında canlı balık dolu bir akvaryum görmesi, şansının açılacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına delalettir.

Rüyada Akvaryum Balıklarına Yem Vermek

Genel olarak kişinin iş hayatı ile ilgili yaşayacağı başarılara tabir edilir. Rüyasında balıklara yem verdiğini gören kişinin, işinde yatırım yaparak kazancını daha yüksek rakamlara çıkaracağına delalettir. Bazen akvaryumda yüzen balıklar, rüya sahibinin kazanacağı zenginliğe ve itibara, bazen de kazanılan paranın yapılan yanlış seçimler nedeni ile çabuk kaybedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada Akvaryumda Ölmüş Balık Görmek

Rüyasında akvaryumda ölmüş balık olduğunu gören kişi, başına gelecek tatsız bir olay nedeni ile üzüntü yaşayacak anlamına gelir. Akvaryumda birden çok ölü balık görülmesi yaklaşan kötü bir gelişmenin habercisidir. Ölmüş balıklar aynı zamanda kötü şans olarak da yorumlanırlar.

Rüyada Boş Akvaryum Görmek

Rüyada boş akvaryum görmeniz, çalışma hayatınızdaki emeklerinizin ve gayretlerinizin boşa çıkacağı anlamına gelir. Çalışmalarınızın karşılığını almanızı engelleyen kişilerin varlığına, amirlerinizin çalışmalarınızı görmezden geldiğine, sizi çekemediğine ve uzun bir süre bulunduğunuz pozisyonunuz ile ilgili beklediğiniz terfiyi alamayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Akvaryumdaki Balığı Yemek

Rüyada akvaryumdaki balıkları yediğini gören kişi, sağlığına dikkat etmelidir. Bu rüyanın uyarıcı bir yanı vardır ve kişinin içinde bulunduğu süreçte kendisine ihtimam göstermesi gerektiğine işaret eder. Akvaryumdaki balıklar ölü ise ve kişi o balıkları yiyorsa, sıhhatle ilgili beklenmedik bir hastalık hasıl olur. Farklı bir yoruma göre de kişinin hastalıklarından kurtulup sağlıklı ve huzurlu bir yaşama sahip olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Emine (06 Ocak 2016 saat: 07:36)

    Rüyamda kucuk bır akvaryumda bır turuncu balık vardı ve o ölmüştü sonra bi erkek arkadasım ama onunla hıc konusmadık o bana yeni bır balık alıp fanusa koyuyordu ve ben seviniyordum ölmüş balıgıda atıyordu ondan öncede o cocuk bana pasta alıyordu

  2. Sevde (09 Ekim 2015 saat: 18:00)

    Ruyamda akvaryumda 5 süs balığım var. Akvaryumun çok kirlendiğini görüyorum balıklarım yan yatıyo. Hemen temiz su olan cam bi kaba koyuyorum hepsini 4ü kurtuluyo biri ölüyo balıklarımın arada elime alıyorum. Mürekkep damlatıyorum ölmesinler diye. 4ü kurtuldu biri öldü. Ruyamda balıklarımdan biri hamileydi. Ve sadece birinin rengini hatırlıyorum oda turuncu.

  3. Ferhat (16 Eylül 2015 saat: 03:14)

    Rüyamda süs yani akvaryum Balıklarının canlı bir şekilde karaya vurdukalarini gördüm karaya vuran balıklar renga renkti ben bu balıkları alıp cebime dolduruyodum suyun rengide çok güzel bir renkti gökyüzü mavisi ferah bir renk vardı sizde bu gördüğüm rüyama kanaat getirebilirmisiniz teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,