RuyaTabirleri.com

Rüyada Alabalık Görmek

Rüyada alabalık görmek, çok hayırlıdır ve büyük bir kısmete işaret eder. Bolluk ve berekettir ve daha ziyade maddi anlamda değerlendirilir. Kazancın artması, yeni gelir kaynaklarına sahip olma imkânı elde edilmesi, şansın ve bahtın açık olması şeklinde tabir edilir. Çok hayırlı bir rüyadır, mutlu ve güzel bir hayat ile değerlendirilir. Rüyada alabalık görmek, hayatın her anlamıyla kazançlı olacağına ve uğur getirecek olaylarla karşılaşıp, böyle kişilerle tanışmaya delalet eder.

Rüyada Alabalık Tutmak

Rüyada alabalık tuttuğunu gören kişi hayattan yana büyük nimetler ve büyük paralar kazanma şansına kavuşacak demektir.  Zenginlik anlamına gelirken bir yandan da çok hayırlı bir gönül işi yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Alabalık Yemek

Rüyada alabalık yediğini gören kişi çok büyük bir mutluluk yaşayacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi aileden yana çok güzel bir haber alacak ve bu sürpriz haber sayesinde mutlulukların en kıymetlisini yaşayacak demektir.

Rüyada Alabalık Avlamak

Rüya sahibinin hayatına karşı cinsten, açık tenli ve saçları da açık renkli olan biri girecek ve rüya sahibi bu kişi ile sonu mutlu bitecek bir gönül birlikteliği yaşayacaktır.

Rüyada Tatlı Su Balığı Görmek

Rüyada tatlı su balığı görmek, müjde şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir sürpriz yaşayacağına ve güzel sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Balık Pişirmek

Rüyada balık pişirmek pek de iyi değildir, düzenin bozulmasına, hayatın çalkantılı bir döneme doğru gideceğine, kazançta zarar edeceğine ve sıkıntıya düşmeye yorulur. Rüya sahibini zorlu geçecek günler bekliyor.

Rüyada Balık Beslemek

Rüyada balık beslediğini görmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Alabalık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aysun (01 Aralık 2015 saat: 10:46)

  Rüyamda komsumla birlikte oturuyoruz ve komşum başka bir türden balık temizliyor bende alabaligi temizliyim dedim komsuma oda tamam dedi ve alabalık çok büyüktü ve daha sonra farklı bir rüya gördüm aynı o komsumla kiraz yediğimiz gordum ve kirasını rengi de turuncu sarı karisimiydi

 2. zülkarneyn sasmaz (07 Kasım 2015 saat: 09:56)

  Rüyayı gordugum günün akşamında bir kıza görücü gittim. 25 yasında evlenip boşanmış bir erkeğim. Rüyada ise gorucuye gittiğim hanımın ailesinin evinde bir kanepe üzerinde uyuyorum. Uyandığımda ise görücü gittiğim hanım alabalık yapmaya karar veriyor. Evvela yetismecegini söylemesine rağmen sonra yetistiririm diyerek pisirmek uzere alabalıklari temizlemeye açıklamaya başlıyor. Selam ve dua ile.

 3. Yusuf (05 Ekim 2015 saat: 20:59)

  Selamun aleyküm öncelikle.hocam ben öncelikle rüya ile amel olunur mu? Önce onu soracam.ikinicisi bek rüyamda yaşlı beyaz yüzlü bir amca vardı.ben karşısında önüme el bağlamış duruyordum.sonra benim üç tane yiğenim var onları işaret ederek “bu çoçukların rızkı senin yüzünden azalıyor” dedi.daha sonra bizi aldı beyaz ışıklar saçarak başka yere götürdü.daha sonra uyandım.buna ben bir anlam veremedim.yardım ederseniz sevinirim

 4. dc (28 Eylül 2015 saat: 09:15)

  beşiğin içinde kocaman bir alabalık gördüm ve sanki o bebekti nefes alabilsin diye düzelttim ve beşikten uzaklaştım,sonra elimde erkek bebek taşıdığımı gördüm okul gibi bir yerin bahçesindeydik yanımızdan eski erkek arkadaşım geçti ve uzaktan özlemle bakıp gitti

 5. mustafa (04 Temmuz 2015 saat: 12:51)

  Akan su dan büyük alabalık ları elimle tuttum bazıları küçük küçük olanları tutmuyorum balıklar bayağı çok tuttuğum büyük balık ların sayısı 6 7 adet arada 1 tanede küçük tuttum büyük balık ların 4 ünü kızarmışım kendime digerlerini oguluma verecek mişim.

 6. Özcan (19 Aralık 2014 saat: 17:43)

  Merhaba lar ben rüyamda orta derece durumda süs havuzunun icinde bir sürü anac diye tabir ettigimiz yani buyuk alabaliklar gordum havuzun etrafinda benden başka insanlarda vardi onlar benden ayri seyrediyorduk havuzu benim durdugum yere havuzdan birtane buyuk alabalik önüme atladi karaya cikti ve balik önümde cirpiniyordu oylece uyandim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,