RuyaTabirleri.com

Rüyada Alacaklı Görmek

Rüyada alacaklı görmek, hayırlara alamet etmez ve kötü şansın sürekli olarak kişinin aleyhine çalışıp duracağına rivayet edilir. Rüya sahibi büyük düş kırıklıkları yaşayacak, çok inandığı ve kendilerine zamanında büyük fedakârlıklar yaptığı kişilerce sırtından bıçaklanacak demektir. Rüyada alacaklı görmek, rüya sahibinin insanlardan yana büyük bir darbe yiyeceğine, bu nedenle de içindeki iyi tarafını öldüreceğine ve tüm insanlara karşı öfke içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Alacaklı Olmak

Rüyada alacaklı olmak da benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendisinden medet umduğu ve hayır beklediği kimselerden bu durumun tam aksine hayırsızlık, vefasızlık ve nankörlük göreceğine ve büyük bir şok yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Borçlu Olmak

Rüyada borçlu olmak, rüya sahibinin ihanete ve iftiraya uğrayacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine işaret eder. Kişinin çok üzüleceği ve yıkılacağı sözler duyacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Borçtan Kurtulmak

Rüyada borçtan kurtulmak, ferahlık ve esenlik bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hayır göreceği kararlar alacağına ve sıkıntılarından kurtulmak için ilk adımı atmayı başaracağına, bu sayede yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına yorulur.

Rüyada Borç Ödemek

Rüyada borç ödemek iyilik bulmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, yaşadığı zorluklardan, çektiği meşakkatten ve üzüntülerinden sıyrılacağına işaret eder. Kişi, içini kemirip duran vesveseleri kafasından atmayı başaracak demektir.

Rüyada Borç Vermek

Rüyada borç vermek, ticarette kaybetmeye ama özel hayatta kazanmaya ve başarılı olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin tam da yokluğa düştüğü bir sırada karşısına karşı cinsten hayırlı bir kişinin çıkacağına ve kötü günlerini bu kişinin heyecanı sayesinde atlatacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alacaklı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cıhan (22 Mayıs 2014 saat: 16:33)

    rüyamda bir tanımadığım biri benden bir yazane gibi bir yerde benden alacağını istiyordu.bende yok deyip ağlıyordum dışarı çıktım alacağım olan kişiyi arayarak alacağımı istedim sıkıştığımı belirttim yok diye cevap verdi. tekrar alacaklı olan adam beni yanına çağırdı borcunu ödemessen hakkımı helal etmem dedi.bende sen helal etmessen bende helal etmem diye ağlayarak cevap verdim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,