RuyaTabirleri.com

Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek

Rüyada alaturka tuvalet görmek, kişinin mevcut sorunları ile baş etmekte yepyeni bir yol bulacağına ve aşama aşama problemlerinden kurtularak feraha ereceğine tabir edilir. Özellikle maddi konularda bir kayıp yaşanmışsa veya kişinin yüksek miktarlarda borcu varsa eline geçecek para ile bu sıkıntıları bir anda çözeceğine alamettir. Beklenen ancak bir türlü gelmeyen, alacaklı olunan, ödemesi gecikmiş bir paranın nihayet ele geçerek kişiyi rahatlatacağına yorumlandığı gibi, iş konusunda yeni atılımlar yapmak, işi büyütmek için uygun koşulları yakalamak demektir. Bolluk ve bereket manasına geldiği gibi, temiz bir alaturka tuvalet görmek her işi vaktinde ve kusursuz şekilde halletmek demektir. Her tarafı pislik içinde bir alaturka tuvalet ise kişinin aşırı derecede savurgan bir hayat yaşadığına, elindekinin kıymetini bilmediği için maddi anlamda her geçen gün daha da büyük problemlere kucak açacağına yorumlanır.

Rüyada Alaturka Tuvalet Yaptırmak

Kendi evine alaturka tuvalet yaptırmak ev içindeki bolluğun çoğalacağına ve maddi olarak hiçbir sorun yaşamadan geçirilecek günlere yorulur. Kişinin iyi bir kazancının olduğunu ve evindeki herkesin hayatına katkıda bulunduğunu, elinin açık olmasından ötürü çevresi tarafından da çok sevildiğini işaret eder. Başka bir yere alaturka tuvalet yaptırmak birine borç vermek demek olduğu gibi, bazı durumlarda kefil olmak veya bir malı ödünç vermek gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Alaturka Tuvalette Ağlamak

Tersine yorulur ve çok sevinçli bir habere işarettir ki özellikle bu haber kişinin iş veya mali durumu ile alakalıdır. Bir anda rahatlayacak olan rüya sahibinin beklenmedik iyi gelişmeler nedeniyle duygusal açıdan yoğun günler yaşayacağına, hayatının bundan sonraki sürecinde daha moralli şekilde devam edeceğine alamettir.

Rüyada Alaturka Tuvalet Görmenin Psikolojik Yorumu

İçindeki duyguları dışarı vurmak için fırsat kollayan, hayatındaki herkese karşı bütün düşüncelerini tüm açıklığı ile dile getirmek isteyen kişileri ifade eder. Yaşanılan sürecin kişiyi belli bir aşamaya getirdiğini ve yeni kararlar alarak hayatına bambaşka bir yön vermek isteyeceğini ifade eder.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!