RuyaTabirleri.com

Rüyada Alay Edilmek

Rüyada alay edilmek genellikle kişinin aile ve arkadaş çevresi tarafından fazla ciddiye alınmadığını, bugüne dek yaptığı işlerde beklenen başarıyı elde edemediği için küçümsendiğini işaret eder. Var olan bu durumun rüya sahibi üzerinde giderek daha da kırıcı hale geldiğini ve kendisine olan güvenini kaybeden kişinin işinde de başarısız olduğunu ifade eder. Alay edildiğini görmek kişiye uyarıda bulunan bir rüya olarak ele alınmalı ve öyle değerlendirilmelidir. Özellikle kişinin üzerindeki ölü toprağını atarak ayağa kalkmasını ve var olan gücünü, enerjisini doğru işlere yönlendirerek, çalışmaya başlamasını, söylenenlere kulak asmadan yolunda ilerlemesini öğütler.

Rüyada Alay Etmek

Başkalarının kusurlarını bir zevk aracı gibi kullanan rüya sahibinin dalga geçtiği bir duruma kendisinin düşeceğini bildiren bir rüyadır. Özellikle kendisini çok önemseyen ve her şeyi bildiğini sanan kişilerin başlarına gelen bir uğursuzluk ya da sıkıntıda alay ettiği kimseler tarafından yalnız bırakılacağına ve yaptığı yanlışların cezasını bu şekilde ödeyeceğine alamet eder. Gerçek hayatta tanıdığı biriyle alay ettiğini gören kişiler o kimselerin hatalı bir davranışı ya da ayıbı ile karşılaşırlar. Kendisi ile alay ettiğini görmek ise kişinin yalnız kalmaya ihtiyaç duyacağına ve bazı kararlar almak için seyahate çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Alay Edilen Birini Görmek

Haksızlığa uğrayan veya mahkemeler ile ilgili bir sıkıntı yaşayan tanıdığa yardımcı olmak istemeye, kendisinden medet umanlara el uzatılacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine alamet olan rüya, İslami olarak da kişinin hak yolunda ilerlemekten asla ödün vermediğine ve sevabının bol olacağına yorumlanır.

Rüyada Alay Edilmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle ilkokul veya çocukluk çağında kendisi ile alay edilen veya aşağılanan, içine kapanık bir çocukluk geçirdiği gibi, kendine olan güvenini de güçlendiremeyen kişilerin şimdiki zamanda da bir türlü istedikleri gibi kendilerini ifade edemediklerine ve bu yüzden dışarıdan çok farklı ve zayıf bir kişilik çizdiklerini belirten sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alay Edilmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mehmet (21 Haziran 2016 saat: 12:25)

    Rüyamda babamın dükkanındayfım ve babamla otururken annemein birinin bavağından tutup aşağıektiğini gördüm bnde hemn yanına koştum herkes korkma korkma kavga etmicekşer dedi gittim yanına sonra geri dönerken herkes güldü ama biri vardı tanıdığım o daha çok güldü sonra bir anda arabadaydım arkada uyuyordu o bnde müziği açarken bni hırsız sandı ve vurmaya başladı bnde benim dedikten sonra ha deyip kahkaha attı
    Rüyamın yorumu nedir?İyi günler.

  2. Eymen (30 Ağustos 2015 saat: 08:27)

    Ruyamda unlu bir muzik grubunun iki uyesini onumde yururken goruyodum bende arkalarinda kardesimle birlikte yuruyodum sonra onlar hizlanIp kosmaya basliyolardi bende biraz hizlanip kosmaya baslamistimki arkalarina donup bize gulduler kendimi kucuk dusmus hissettim ama kosmayi birakmadim sonra onlari takip ediyoruz saymasinlar diye sola sapip iyice karanlik bi yoldan garip bir mescide giriyorum sanirim ayakkabilarmla kapiyi kapatiyorum ki beni rahatsiz etmesinler diye sinra dayanamayip aciyorum ve inlardan birisi hala orda siritmaya devam ediyo sonra tekrar ana caddeye gidp bi amcadan bant almaya gidiyoruz sirf gorunce yardim olsun diye bide o unluleri atlatmak icin sonra kardesimle ben hizli hizli yururken kardesimsin ve bir sanatcinin elinde misir bardagi oldugunu goruyorum benim kostugum sirada almislar diye dusunuyorum, sonra onlarla daha cok vakit gecirmek istedigimi hatirliyorum. Acaba bunun anlami nedir? Tesekkurler simdiden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,