RuyaTabirleri.com

Rüyada Albay Görmek

Rüyada albay görmek, rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağına işaret eder ve kişinin kar getirmesi umuduyla girdiği işlerin umduğu gibi yürüyeceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına ve rakiplerine hayal kırıklığı yaşatacak kadar önemli adımlar atacağına rivayet edilir. Meslek hayatında aşama kaydetmeye yorulurken aynı zamanda da bu sayede tüm hayatın seyrinin bir anda olumlu ve güzel yönde ilerleme göstereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Subay Görmek

Rüyada subay görmek, iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin nahoş durumlarla karşılaşacağı, bunu kafaya takacağı ve huzursuz olacağı anlamına gelirken öte yandan da kişinin önemli işler yapacağına, bu işler sayesinde insanların gözüne gireceğine ve çok güzel sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada Astsubay Görmek

Rüyada astsubay görmek, mutluluk getirecek olayların yaşanacağına, işlerin yolunda gideceğine, rüyayı gören kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, tatmin ve memnun olmasına yeteceğine delalet eder.

Rüyada Çavuş Görmek

Rüyada çavuş görmek, kısa bir süreliğine önemli bir görevi devralmaya ve kendini değerli ve önemli hissetmeye işaret eder. Rüya sahibinin yetenekli, akıllı ve kıvrak zekâlı olması sayesinde her işten alnının akı ile çıkacağına ve ileride büyük bir makama erişeceğine yorulur.

Rüyada Çavuş Olmak

Bir kişi rüyasında kendisini çavuş olarak görürse o kişi hep iyilik ve hayır getirecek işlerin peşinden koşacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hep güzel şeyler hedefleyeceğine ve en büyük isteğinin de bu hedeflerini gerçekleştirmek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Paşa Görmek

Rüyada paşa görmek, amacına ulaşmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatı için planladığı her şeyi gerçekleştirme şansı elde edeceğine ve özellikle de mesleğinde olabileceği en iyi noktaya geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!