RuyaTabirleri.com

Rüyada Aldatma Görmek

Rüyada aldatma görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin kendisini hatalara sürükleyecek, günaha çekecek ve güzel huylarını bir tarafa atacak bazı işler yapacağı bir dönem geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin daha ziyade dünya yaşamına ağırlık vereceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Eşini Aldatma

Rüyayı gören kişinin kendisini huzursuz edecek, endişelendirecek, korkulara salacak ve ağız tadından olmasına neden olacak bazı girişimlerde bulunacağı, daha sonradan da çok pişman olacağı, strese gireceği ve gergin zamanlar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatma

Rüyada sevgiliyi aldatma da eşini aldatma gibidir ve hemen hemen aynı anlamlara geldiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yapacağı bazı işlerde içine sinmeyecek bazı noktaların açığa çıkacağına bunun da kendisini suçlu hissetmesine sebep olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hatasının farkına varacağına ve tabiri caizse içinin içini yiyeceğine yorulur.

Rüyada Aldatmak Aldatılmak

Bu rüya aldatmak ve aldatılmak olmak üzere ayrı ayrı ve iki farklı şekilde tabir edilmektedir. Rüyasında aldattığını gören kişinin şeytana uyacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına alamet ederken rüyasında aldatıldığını gören kişinin çok mutlu olacağı hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Aldatan Erkek Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki erkek birinden göreceği zarara rivayet edilir. Rüya sahibinin bu kimseden nankörlük ya da vefasızlık görebileceğine, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada Aldatan Kadın Görmek

Rüyada aldatan kadın görmek, aldatan erkek gibi değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin gizli bir kadın düşmanı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğuna ve başarısına göz dikmiş kem gözlü bir kadının varlığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Aldatma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (12 Ekim 2014 saat: 23:29)

    ruyamda tanimadigim bi cocukla cok egleniyorum ve hoslandigimi hissediyorum beni opuyo ruyamda , sevgilim olmasa bende seni operdim ama bunü ona yapamam diyorum ama bende opuyorum bir kere sonra cocugu olmaz diyip yolluyorum hem ona uzuluyorum hem sevgilim icin vicdan azabi cekiyorum hatta o kadar rahatsiz oldum ki uyandim , sonrada yatagima akrep dusstü aslinda uyanayim diye boyle bi ruya gordugümu dusunuyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,