RuyaTabirleri.com

Rüyada Aldattığını Görmek

Rüyada aldattığını görmek, özel yaşamda kişinin yaşayacağı sorunlara dair bilgiler verir. Rüyasında eşini aldattığını gören kişiler beraberliklerini tehlikeye düşürecek durumlar yaşayabilir veya üçüncü kişilerle aralarında ilişkiler söz konusu olabilir. İslami açıdan kişinin onay görmeyen durumlar içinde olduğuna ve zayıf ahlaklı olduğuna tabir edilir. Rüyada birisini aldattığını görmek iyiye yorulmadığı gibi, uyarıcı olarak değerlendirmek ve hatalı davranışlardan, haramdan ve hileden uzak kalıp, günahlardan tövbe etmeye yönelmek gerekir. Yine İslami açıdan birini aldattığını gören kimse Allah yolundan sapmış demektir.

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek

Rüya sahibinin ailesinin çok ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya olduğuna, kişinin düşmanlarının ona ve sevdiklerine zarar vereceğine, bu nedenle de büyük kavgalar, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına yorumlanır. Rüyada eşinin kendisini aldattığını gören kimsenin gerçek yaşamda da eşi ile arasında tatsızlıklar çıkar, başka bir kadın veya erkeğin varlığı söz konusu olduğundan boşanma veya ayrılık söz konusu olabilir. İslami açıdan ise, rüyasında eşinin kendisini aldattığını gören kimse ona karşı daha sevecen, daha ilgili ve şefkatli davranmalıdır.

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüyada aldatıldığını gören kimse ticaret ile uğraşıyorsa çok büyük oranda zarar eder. Devlet işinde çalışan kimseler maaşlarını almakta sorun yaşar, terfi bekleyenler olumsuzluklarla karşılaşır, maddi kayıplar, borçlanmalar artar. Hasta bir kimse rüyasında aldatıldığını görürse hastalığı daha da kötü bir hal alır, hatta vefat eder.

Rüyada Aldattığını Görmek Psikolojik Yorumu

Eşi veya özel ilişkide olduğu partneri tarafından aldatıldığını düşünen ve bu konuda sorun yaşayan kişilerin rüyalarında intikam alma istekleri nedeni ile aldattıklarını görmeleri çok normaldir. Öte yandan eşini aldatma durumu içinde olan veya bu şekilde bir ilişki içinde olan kişilerin rüyalarında eşlerini aldattıkları görülür. Yalan söyleyen veya başkalarını kandırmaya meyilli kimselerin de rüyalarında aldattıklarını görmeleri son derece olağandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: