RuyaTabirleri.com

Rüyada Alem Görmek

Rüyada alem görmek, ufkun genişleyeceği manasına gelir. Rüya sahibinin farklı bir çizgiye taşıyacağı yaşamında tepeden tırnağa değişiklikler yaşayacağını, gönül gözünün de açılacağını işaret eder. Alem görmek, ruhsal açından farklı bir mecrada yaşamak, hem dünya işlerine yoğunlaşmak, hem de ahiret hayatını düşünerek, her adımını dikkatle atmak, günah ve haram olan hiçbir şeye el sürmemek manasına gelir. Genç yaşta edinilecek fikirlerin, iyi eğitimin daha sonrasında kişinin olgunlaşma sürecini hızlandıracağını, işlerini çok çile çekmeden, sıkıntıya düşmeden genişleteceğini, doğruluktan vazgeçmeden başarılı olacağını bildirir. Alem görmek, hayatın içindeki her duyguya, her olaya yorumlanır. Yaşanacak güzel günler veya üzüntülerin kaderin içinde olduğuna, kişinin yaşadığı sürece payına düşen her şeyi deneyimleyecek olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Bilinmeyen Alem Görmek

Dünyadaki yaşam formunun dışında, çok başka bir alem görmek, tüm düşünceleri değiştirecek önemli bir olayın yakın zamanda vuku bulacağına tabirdir. Kişinin içindeki merak duygusunun aynı zamanda keşif yapmasına da olanak sağlayacağını, sabit fikirlilikten kurtularak olaylara daha nesnel açıdan yaklaşacağını, inancı kuvvetli olsa da bilimden sapmayacağını ifade eder. Eğitime verilen önemin, bakış açısındaki önemli değişikliğin alameti olan rüya, hayal dahi edilmeyen, güzel bir hayata kavuşacak olmanın müjdesini verir.

Rüyada Alem Değiştirmek

Bir alemden diğerine gitmek, farklı bir alem görmek genel manada hayattaki her türlü değişikliğin kişiyi derinden etkileyeceğine, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına yorumlanır. Alem değiştirmek yaşlı kimseler için vefat anlamına gelirken, gençler için fikirlerini örnek alacakları biriyle tanışacaklarını, bundan sonraki yaşamlarında radikal kararlar alacaklarını işaret eder.

Rüyada Alem Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevgi ve iyi niyete olan inancını kaybetmeyen rüya sahibinin tüm evrene sonu gelmez bir merakla baktığını, her an yeni şeyler öğrenmek için çabaladığını, hayatını durağan değil, her anı dolu dolu yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alem Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Araz (05 Ekim 2016 saat: 05:03)

    Slm rüyada gemide olduğumu gördüm,sonra gemi su aldı batyıyordu,sora gemiden cıkdıq bir arkadşla,sonra dünyanı su basıyordı,arkadaş gemiye geri dönmemiz gerekdiyini söyledi,birlikde denize atladıq,gemin arkasınca denizin derinliklerine gidiyorduq,denizin dibine gitdikden sora ,orda bir hafif perde vardı onu kaldırdıq ve yeni bir aleme geçdiyimizi gördük,uca binalar,tren keçiyordu,arablar vardı,yolun kenarında 1-2 adam vardı nasıl geldiyimizi gördi o aleme,bize rahat geçdiyimizi söyledi o aleme,siz Allahın sevimilisiniz söyledi.

  2. özkan (05 Eylül 2016 saat: 18:01)

    slm.a ben rüyamda bu normal dünyadayken bir kac tane gezegen mi deyim artık nasıl bişey böyle anlamadım ama alem gibi bunlardan birini seçmem lazımdı yükseldim sanki evrenin dışına bunlardan birini secmem lazımdı korkuyordum bıdaha dunyaya gelemıcekmıyım dıye ve bırını sectım gördüğüm gezegenlerden ve yoğunlastım ona ve onun içinde oldum birden bire ve o gezegen kızıldı gökleri böyle yukarılara baktığımda başka gezegenleri görebiliyordum ve ama ınsan falanda yoktu öyle böyle göklerde gezen tuhaf büyük uçan şeyler vardı baya bi büyüktü yukarıdaki gezegenlere çarpacak kadar büyük şeyler uçuyordu gönes yoktu onun yerını almış kızıl bı şey vardı kızıl yansıyordu çok üzülmüştüm gerçek gibiydi dünyada olmadıgımı biliyordum ve gelemiyordumda ve sonra başka bi gezegene düştüm ve orda ınsanlar vardı ama normal değildiler bana biri tuhaf bakıyordu gıcık olmustumbana bakan adama beni takip ediyordu ve bi eve girdim ailemden ınsanları gördüm sevinmiştim tabak içinde tatlı gördüm baklava fln öyle karışık sonra ınsanlar evdekı yerlere seccade sermişler namaza duruyordular bende namaza durdum dört rekatlık ikindi namazına durmustum galıba bir iki rekat kıldım sonra uyandım
    Yorumlarınızı beklıyorum nedir bu ruyanın anlamı saolum şimdiden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,