RuyaTabirleri.com

Rüyada Alerji Görmek

Rüyada alerji olmak, rüyayı gören kişinin, vücudunda fazla etkili olmayan ve kendisini rahatsız etmeyecek boyutlarda olan kaşıntının, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmanın, ortaya konacak bir projenin ve yapılacak bir işin çok iyi bir şekilde hazırlanacağına delalet edilir. Ve aile hayatında eşler arasında çok sıkıntılı dönemler yaşandıktan sonra birlikteliğin normal bir şekilde devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Saman Nezlesi Görmek

Rüyada saman nezlesi görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı çalışmalardan ve gerçekleştireceği projelerden kazanılacak para ve edinilecek itibar sayesinde istediği her şeyi yaptırabileceğine ve tüm sorunları bu sayede çözüme kavuşturacağına işaret edilir.

Rüyada Boğaz Ağrısı Görmek

Rüyada boğaz ağrısı görmek, rüyayı gören kişinin vücudunda uzun zamandır yavaş yavaş ilerleyen bir hastalık olduğuna ve bu yüzden ağır ve çok kötü bir hastalık dönemi geçirip maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

Rüyada Tıksırmak

Rüyada tıksırmak, rüya sahibinin, iş hayatında yaptığı çalışmalardan ve ortaya koyacağı projelerden çok büyük miktarda para kazanılacağına ve hane içinde sürekli bolluk ve bereket olacağına yorumlanır.

Rüyada Hapşırmak

Rüyada hapşırmak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır muzdarip olduğu ve çok büyük sıkıntılar çektiği bir rahatsızlıktan kurtulmasına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşadığı güzel hayat, yediği her lokma ve başına gelen her güzel şey için her fırsatta dua ve şükür ettiğine işaret edilir. Alınmış olunan eğitimin doğru şekilde kullanılması ve becerilerin daha da geliştirilmesi ile çok parlak bir geleceğe sahip olunacağına yorulur.

Rüyada Üç Kere Hapşırmak

Rüyada üç kere hapşırmak, iş hayatında, aile hayatında ve sosyal hayatta her zaman güzel şeylerle ve iyi şeylerle karşılaşılacağına ve hep çok iyi işlere imza atılacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: