RuyaTabirleri.com

Rüyada Alıç Görmek

Rüyada alıç görmek, rüya sahibinin işinde bir numara olacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, hayat yolunun uzun, başarılı ve hayırlı olacağına tabir edilir. Ticaret ehli olmaya, mesleğini en iyi şekilde gerçekleştirmeye ve işindeki disiplinden hiçbir şekilde ödün vermemeye işaret eder.

Rüyada Alıç Yemek

Rüyada alıç yemek, şifa bulmaya, hastalıklardan ve borçlardan kurtulmaya, işlerin, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, güzelliklerin de arka arkaya yaşanacağına yorulur.

Rüyada Alıç Ağacı Görmek

Rüyada alıç ağacı görmek, yüce duyguları olan, insanlar için iyi ve hayırlı düşünceler ve duygular taşıyan, elinin değdiği herkese iyilik yapan, Allah sevgisi ve inancı taşıyan, hem dini hem de yüreği güzel olan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada sarı eriklerin bittiği bir erik ağacı görmek sıkıntı ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve başının ağrıyacağı bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına, yorgun ve üzgün günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mürdüm Eriği Görmek

Rüyada mürdüm eriği görmek, ağız tadına ve afiyete kavuşmak, kısmet almak ve şans yakalamak ile açıklanır. Rüyayı gören kişinin, hayatında güzel olaylar yaşanacağına, mutlu günlerin yakın zamanda kapıyı çalacağına tabir edilir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak, rüya sahibinin istediği başarıyı elde edeceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yemek, kişinin maddi anlamda da, manevi anlamda da güç kazanacağına ve iç huzuru yakalayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: