RuyaTabirleri.com

Rüyada Alim Görmek

Rüyada alim görmek, rüya sahibinin toplum içinde örnek işler yapmasına ve büyük bir şerefe kavuşmasına işaret eder. Rüya sahibi öylesine büyük, gerekli, hayırlı ve temiz işler yapıyordur ki herkes kendisine büyük bir sevgi ve saygı duyuyor, arkasından hep güzel konuşuyor, dualarını ve iyi dileklerini de esirgemiyor demektir. Rüyada alim görmek diğer yandan da asgari ücretle ya da emekli maaşıyla yaşamak zorunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Alim Olmak

Rüyasında alim olduğunu gören kişi bilgisi, kültürü, aile görgüsü ve hayat tecrübesi sayesinde herkesten önde olacak herkesin kolay elde edemeyeceği başarılar ve zaferler elde edecektir diye yorumlanır. Rüyasında alim olduğunu gören kişi dünya hayatında aşama kaydeder ve mevkii yükselir.

Rüyada Alim Mezarı Görmek

Rüyasında bir alimin mezarını gören kişi, engin bilgilerle ve becerilerle donatılacak demektir. Rüya sahibi eğitim gördüğü alanda doktora, yüksek lisan ya da uzmanlık yaparak, kariyerine büyük bir artı katacaktır.

Rüyada Alimle Konuşmak

Rüyada alimle konuşmak ilk etapta güzelmiş izlenimi verse de güzel olan şeylere işaret etmez. Rüya sahibinin iftiraya uğraması ya da nankörlük görmesi nedeniyle üzülüp, gözyaşı akıtmakla kalmayacağına adeta yıkılacağına işaret eder. Rüya sahibi bu talihsiz olay sonrasında büyük bir güven sorunu yaşayacaktır ve insanlara yeniden güvenmesi bir hayli zaman alacaktır.

Rüyada Alim Birinin Elini Öpmek

Rüyada alim olan kişinin elini öptüğünü görmek, irfan sahibi olmaya ve bilim dünyasından büyük ve önemli işlere imza atmaya bu sayede milleti adına gurur kaynağı olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin zekasının da ortalamanın üzerinde olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Alimden Ders Almak

Rüyada alimden ders aldığını gören kişi camide hocadan vaaz dinleyecek söylenenleri yerine getirecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alim Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. radife (30 Aralık 2013 saat: 15:29)

    Rüyamda puslu bir hava vardı. Filistin de taş atan çocukların arasındayım,öylece izliyorum,bir tank var arkasında da Fethullah gülen hoca,sonra tank arka arkaya gidip fethullah gülen hocanın bacağını altına alıp eziyor bacağı kopuyor,kendisinin durumu hiç iyi değildi onu öyle görünce öleceğini düşünüyorum içimden.Kan yoktu bacağı tamamen kopmuştu sağ bacak sanırım. İnsanlar donup kalmıştı kimse bir şey yapmıyordu.çok tuhaf bir rüya çok etkisinde kaldım lütfen yardımcı olurmusunuz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,