RuyaTabirleri.com

Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek

Rüyada alışveriş merkezi görmek, modern düşünceler taşımaya, kendini daha fazla geliştirmenin yollarını aramaya, çok okumaya, çok gezmeye, insan içine karışıp, daha fazla insan tanımaya, çevre edinmeye, okur yazar olma hevesine ve yüksek tahsil peşinde olmaya delalet eder. Rüya sahibinin tüm plan ve projelerini eğitimi üzerine yaptığına ve hayatını bu doğrultuda programladığına işaret eder.

Rüyada Alışveriş Merkezine Gitmek

Rüyasında alışveriş merkezine gittiğini gören kişi hayallerini, hedeflerini ve ideallerini en yüksek seviyede tutar ve dünyaya açılmanın planlarını yapar. Rüya sahibinin uluslararası ilişkiler kurmak istediğine ve bu alanlarda işler yapmayı planladığına tabir edilir.

Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada alışveriş yapmak gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin ticaret ehli bir kişi olacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına ve yeni iş yerleri kuracağına delalet eder.

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına işaret eder. Kişi, kazançtan yana istediği kotayı tutturmayı başaracak ve bütçesini garantiye alacak demektir.

Rüyada Elbise Mağazası Görmek

Rüyada elbise mağazası görmek, rüya sahibinin yaratıcılığına, engin bir iç dünyası olduğuna, güzel sanatlara olan yeteneğine ve kusursuz zevkleri sayesinde seçimlerinin de kusursuz olduğuna işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Mağazası Görmek

Rüyasında ayakkabı mağazası gören kişinin şansı da, kısmeti de bahtı da çok açık demektir. Rüya sahibi için çok parlak bir dönemin geldiği, bu dönemde atılacak her adımın başarı ve mutluluk getireceği ve rüya sahibinin yüzünü güldüreceği anlamına gelir. Kişi, tüm rakiplerini geride bırakıp, meslek hayatında rakip tanımayan kimse olacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. habibe (12 Şubat 2014 saat: 15:18)

    Rüyamda bir alışveriş merkezinde çikolata ve gofret alıyordum.Yanımda eşim kayınpederim ve eşimin akrabaları vardı.Ben 6 tane çikolata 6 tane gofret aldım. Eşimin akarabalarının kızıda annesine söyleyip çikolata gofret aldı. Daha sonra kasaya doğru giderken akrabaların kız çocuğu bana büyük bi gofret verdi.Bende ona; ‘ abim yok abime aldığım goreti sana vereyim’ dedim. Ama benim verdiğim daha küçüktü.sonra kasaya vardık. Kayınpederim ödemeyi yaparken bişeyler dedi ama anlamadım. O sırada kocamda bişeyler dedi ve rüyam bitti. Peki siz rüyam hakkımda ne düşünüyorsunuz ?

  2. Ezgi (25 Ocak 2014 saat: 20:31)

    Bir alış veriş merkezindeki market bölümünde alış veriş yaptığımı gördüm.Marketten bir kapalı bayan kızı ile birlikte içeri giriyordu.Kapalı bayan kızına elindeki poşetleri tutmasını söyledi.Kızı tutmak istemedi.Ben bayanın yanına gidip yardım ediyordum.O sırada benim elimde poşetler vardı.Onları yere bıraktım.Bende raflarda bir şey arıyordum.Ama bulamadım.Kadın alışverişini bitirdi ve bana teşekkür etti.Bende rica ettim.Sonra marketten dışarı çıktım.AVM’nin içerisinde yakın bir kız arkadaşımla dolanıyorum ki…Alış veriş merkezinin bir bölümü çöktü.Birkaç kişi yıkığın altında kaldı.Ben ve arkadaşımda koşarak uzaklaştık.Arkadaşımla beraber onun evine gittik.Ben telefonda ablamla konuşuyorum.Ona bir kaza oldu ve çok korktuğumu söylüyordum.Ablamda beni yalnız bıraktığı için ağlıyordu.Telefonda konuşurken ikimizde ağladık.Rüyam hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,