RuyaTabirleri.com

Rüyada Alkışlanmak

Rüyada alkışlanmak, rüyayı gören kişinin kendisini yüceltecek, onurlandıracak ve göğsünü kabartacak bir iş yapacağına ve bu sayede herkesin saygınlığını kazanarak, itibar elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca başarılı olacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında sevince vesile olacak gelişmeler yaşanacak demektir.

Rüyada Alkışlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışkanlığı ve başarıları ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi imkanlarının artmasına, kişinin yöneticilik konumuna getirilmesine ve çevresi geniş güçlü kimse haline gelmesine yorulur.

Rüyada Sahnede Alkışlanmak

Rüyayı gören kişinin herkes tarafından duyulacak ve herkesin imreneceği ve güzel sözlerle bahsedeceği bir işin altına imza atacağına işaret eder. Rüya sahibinin birincilik ödülüne layık görüleceği ve en iyisi seçileceği bir proje hazırlayacağına ve bu çalışmanın da kendisi için çok iyi bir etiket olacağına tabir edilir.

Rüyada Topluluk Tarafından Alkışlanmak

Rüyada topluluk tarafından alkışlanmak da sahnede alkışlanmak gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işinde eline geçecek hayırlı fırsatlar sayesinde şöhret edineceğine, namının yürüyeceğine, makamının yükseleceğine ve meslek hayatında istediği noktaya hızlı şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Alkış Sesi Duymak

Rüyayı gören kişinin hayallerine ve hedeflerine ulaşmaya çok yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük beklentilerinin inancı, umutları, olumlu düşünceleri ve de emekleri sayesinde gerçekleşeceğine, bu sayede rahatının yerine geleceğine ve yüzünün güleceğine alamet eder. Fakat bazı rüya tabirleri de bu rüyayı, kişinin aşırıya kaçan tavırları ve söylemleri ile insanlar tarafından yapmacık ve samimiyetsiz olarak görüleceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alkışlanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Selim sercan (26 Aralık 2014 saat: 09:11)

  Hayırlı günler iyi çalışmalar rüyamda ev deyim ama annemlerin evindeyim sadece annem ve babam var annem mutfakta babam solan da cam da bir bakıyorum dalga deniz 6.kat seviyesine gelmiş bu arada izmir deyim yani oturuyorum 2. Dalga daha güçlü evi boyunu geçiyor da bişey olmuyor 3. Dalga camları kırıyor son dalga gerçek tsunami patlatıyor ama gelirken binaları falan da getiriyor çarpıyor sonra kendimi marco sokağın da sahil de buluyorum herkesi topluyorum kurtulanlar pencereler de alkışlıyorlar beni arkamda ki kalabalıkta evimi arıyorum pat bir bakmışım istanbuldayım annanemlere gelmişim babam beyaz bir arabayla geliyor dönüyor ama beni almadan gidiyor bende kendim yayan gidiyorum dedemlere giderken teyzemleri görüyorum annem falan orada ama karım yok kardeşim de dedemlerim yöneticisinne soruyorum dedemler nerde havuz da ama dedemlerin evin de havuz yok yukardan bir bakıyorum hakikaten havuz diyor ki15 tonlukdepoyu söktük yerine biri havuz yaptı diyor ve burda uyanıyorum

 2. yigiy (14 Eylül 2014 saat: 09:57)

  Benm eski sevgilim vardı adı evrim ne halukarda unutamadım halen dun gece şeytan açık açık rüyama girdi ve buyu yaptı ben ne olduğunu bilmiyorum.o şeytanı sonra ben yere yatırdım vurdum kaçtım vişyerime gittim.
  İşte o an…. Evrimin bi evde ailesiyle otyçurdugnu farkettim hemen koştum furmadım 1gece boyunca çıkartmaya çalıştım çıkmadı sonradan telefonumun kamerasını açtım evin içi gorunuuordu baktımbnde evrimin babası geldi evrime vutdu evrim sinşrden çıktı dışarıya beni farketti burda ne işin var dedi ozur diliyecektim sana yaptıklarımdan beni affet dedim oda bi dulundu son kez tqmammı dedi tamam dedim sarıldım optumkucakladım bana sarıldı sonra işyerindeki
  Arkadaslarım dışarı çıktı pattonum da dahil alkışlamayya başladı evrim bana dedi bir daha hiç ayrılmayacagız die.
  Sonra da uyandım inanırmısun kadeş halen etkisindeyim.
  Adana seyhan
  Yigit gorkem akarcalı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,