RuyaTabirleri.com

Rüyada Alkol Almak

Rüyada alkol almak, İslami yorumlara göre, kişinin içinde bulunduğu çevrenin, yaptığı işlerin ya da sahip olduğu arkadaşların dini vecibelere uygun olmayan bir durumda olduklarına ve kişinin de bu yönde ilerlediğine işaret eder. Allah yolundan uzak bir yaşama sahip olunduğuna da tabir edilen rüya, aynı zamanda harama el uzatıldığının, kazanılan paranın helal olmadığının, kişinin kötülük yapan, kötü düşüncelere sahip, ahlakı zayıf bir kimse olduğunun da delaletidir. Bekar bir kimse rüyasında alkol aldığını görürse, hayatında ahlaksız bir kadının varlığına işarettir. Evli kimseler için de ailesinin rızkını başka kişilere yediren ve sorumluluklarını aksatan biri olunduğuna yorumlanır.

Rüyada Alkolik Olduğunu Görmek

Çok büyük sıkıntılara neden olacak olaylar yaşanacağına ve kişinin hayatının altüst olacağına yorumlanır. İslami açıdan kişi pek çok günaha bulaşmıştır ve tövbe edip Allah’a sığınarak şifa istemesi gereklidir. Alkolik olduğunu gören kişinin hayatı tarumar olur ve aile düzeni tamamen bozulur. Bu rüya bazı durumlarda kişinin şifası olmayan hastalıklara yakalanacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüya sahibinin dünya nimetlerine fazlasıyla düşkün olduğuna ve iman gücünün zayıfladığına yorumlanır. Paraya ve güce aşırı değer verildiğine, ruhen sefil bir hayat sürüldüğüne tabirdir. Rüyasında sarhoş olduğunu gören kişi kederleneceği haberler alır. Bazı yorumculara göre de maddi açıdan büyük bir bolluk yaşanacağı ve kişinin yeni mal mülk sahibi olacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Alkol Almak Psikolojik Yorumu

Alkol sorunu olan kişilerde sıklıkla görülür. Özellikle alkol tedavisi gören ya da alkol bağımlısı olan kişiler uykularında da alkol ihtiyacı duyduklarından alkol aldıklarını görebilirler. İçki içmemeye çalışan ve bu alışkanlığı ile savaşmak zorunda kalan kimseler de rüyalarında alkol aldıklarını görebilirler. Bazı durumlarda da günlük hayatında alkol almasa da kişiler gün içinde yaptıkları konuşmalar veya izledikleri filmlerden, haberlerden etkilenerek de bu gibi rüyalar görebilirler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alkol Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. erhan (14 Eylül 2014 saat: 10:21)

    rüyamda okuldan eve dönüyordum. çok yakın bir arkadaşım beni çağırdı. efendim dediğimde de gel eve birlikte gidelim dedi. bende tamam dedim. yalnız değildik yanımızda sevdiğim kız ve karşı komşumuzun kızıyla beraber 4,5 kişi daha vardı sonra sevdiğim kızla konuşmaya başladık. arkadaşım eve varınca yola sadece ben ve sevdiğim kız devam etti. çünkü gerçekte de evlerimiz aynı yerde. evlerimize vardık konuşa konuşa konuştuğumuz şeyleri hatırlayamıyorum sonraki gün de arkadaşım değil sevdiğim kız beni çağırdı ve eve beraber gittik.
    sevdiğim kıza ondan hoşlandığımı belirttim bu rüyanın tabiri nedir lütfen söyleyin şimdiden teşekkürler
    en yeni başlıklardan olduğu için buraya yazıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,