RuyaTabirleri.com

Rüyada Allah Görmek

Rüyada Allah görmek, rüyayı gören kişinin arif kimse olduğuna, hidayete ermeyi ve hikmete kavuşmayı da başaracağına işaret eder. Çok hayırlı bir rüya olduğu şeklinde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin dualarının da, tövbelerinin de kabul olacağına işaret ettiğine yorulur. Rüya sahibinin şifalara ve çarelere kavuşacağı, iyileşeceği, canlanacağı, tazeleneceği, uzun, sağlıklı ve de huzurlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Allah Yazısı Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin hep açık olacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, edindiği dünya mallarının da tabiri caizse anne sütü gibi ak olacağına delalet eder. Rüya sahibinin namusu ve onuru ile ekmek yiyeceğine, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine yorulur.

Rüyada Allah Demek

Rüyayı gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, rahatlayacağına, huzuru ve mutluluğu da bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda hayallerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Allah İsmini Duymak

Rüyayı gören kişinin bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, gerçek mutluluğu tadacağına, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına bu sayede tüm dertlerinden, karamsarlığından, umutsuzluğundan kurtulacağına böylece yüzünün güler olacağına alamet eder.

Rüyada Allah Diye Bağırmak

Rüyayı gören kişinin dileklerine ve hayallerine kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin en darda olduğu anda deyim yerindeyse Allah’ın kendisinin imdadına yetişeceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına işaret eder. Rüya sahibi Allah’ın pek çok lütuflarını bulacak demektir.

Rüyada Allah ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, yolunun da açık olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yaşamındaki aksiliklerin, engellerin, başarısızlıklarının ve mutsuzluklarının sona ereceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına ve yavaş yavaş kurtuluşa yaklaşacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Allah Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gulnara (27 Kasım 2014 saat: 11:44)

  Hezin bir ruzqarin oldugunu hiss edirem,yuzume tokunur.Bu an iceri uzun boylu,uzun geyimli,basinda uzun ortu olan birisi girir,yuzunu tam olarak gore bilmirem.Su an icimden nefesim tukenir kibi olur.Iceri giren atamin eteyine siginiram,o ise eteyi ile berk kucakliyir beni.Uc kere Allah Allah Allah soyluyurem.Oz sesimi kendimde esiden kibiydim.Sonra odadan cikisinda uzume bakarak,ondan ne isdediyimi soruyur.Amma hicbir ses,iaret bele hiss etdirmeden.Yakinlasib ondan Ruzu ve bana yakin olan her kesin can sagligini isdiyorum.Onun cikisinda sanki birisi bana sen Allah’la konusdun soyluyor ve o anda uykudan oyandim.Bu royani ben subh namazina yakin gordum. Ruyamin anlami ne? Lutfen bir cvb.

 2. gülay (10 Şubat 2014 saat: 09:06)

  rüyamda günah işlemiş iki kadın hakında cezaceza ver mişler bu kadınları küvet gibi bir şey içine çıplak koymuşlar başlarındaki kadım onların her tarafını yara içinde bırakmış vede sürekli su döküyor çok üzülüyorum bu işkence diyorum sonra bu kadınlardan olan iki kız çocugunuda sasmaya karar veiyorlar bbbben karşı çıkıyorun allahın verdigi canı alamazsınız diye çocuklar ben sahiplenip ordan uzaklaştırıyorum
  sonra kendimi o kadınların yanında buluyorum kadınların annesi öldrecekler diye seviniyor
  sonra üç erkek geliyor azrail zannediyorum rüyamda hayır diyorum bu kadınlara yanaşamazsınız diyorum çok yüksek sesle allah allah diyorum sürekli o kadınlarada diyorum sizde söyleyin diye onlarda söylüyorlar azrail hiç birşey yapmıyor yaşlı bişr dede oturuyor ona diyorum bagışlayın bu kadınları yazık diyorum ve kadınlarda affediliyor
  sonra her tarafta masalar görüyorum heryerde yiyecekler sıra sıra bardaklar vede çeşit çeşit tabaklar isteyen istedigi yiyecegi alıyor

 3. sema (24 Ocak 2014 saat: 09:28)

  Merhaba, olmasını çok istediğim bir şey var, onu düşünerek Rabbime dualar ederek uyudum ve rüyamda, Denizin ortasında bi sandalyaydım elimde bir şişe, bir ses diyorki; şişeyi denize bırak Allah isterse olacaksa geri gelcek diyor, şişeyi denize bırakıyorum ama batmıyor, suyun üzerinde sanki motoru varmış gibi ben bırakır bırakmaz yüzerek gidiyor. Sonra kendımı bi sahılde görüyorum şişenin gelmesini bekliyorum.. Deniz dalgasız dingin ve tertemizdi ve birden bulundupum yerde şişeyi görüyorum sudan şişeyi alıp, Allah Allah Allah diye bağrarak koşuyor (sanki birilerine haberı vermek şişeyi göstermek duygusuyla) ve ağlıyorum mutluluk şaşkınlık duygularıyla… Rüyamı yorumlarsanız sevenirim.. Emeğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,