RuyaTabirleri.com

Rüyada Allah ile Konuşmak

Rüyada Allah ile konuşmak, çok makbul ve mübarek bir rüyadır, rüya sahibinin Allah’ın bereketi, kısmeti, hikmeti, şefaati ve hidayeti ile karşılaşacağına tabir edilir. Tüm dertlerin bitmesine, borçların kolaylıkla ödenmesine, işlerin hafiflemesine, hastalıkların bitmesine ve gözyaşının kurumasına delalet eder. Rüyada Allah ile konuşmak, dünyanın tüm güzelliklerinden ve sayısız nimetlerinden gönül rahatlığıyla ve dilediğince faydalanmaya işaret eder.

Rüyada Allah’ı Görmek

Rüyada Allah’ı gören kişi hayattaki tüm hayallerine kavuşur, tüm duaları kabul olur. Rüya sahibinin hiçbir derdi ve hastalığı kalmaz, dinine bağlanır, inanmayanlardan da uzaklaşır. Rüyada Allah’ı görmek, emniyette olmaya ve kurtuluşa ermeye tabir edilir.

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Rüyada Allah’ı zikrettiğini gören kişi şükrü eda eden kimsedir diye yorumlanır. Rüya sahibinin keyfi, sağlığı ve rahatlığı hiçbir zaman bozulmayacak, ailesi ile ağız tadı ve huzuru yerinde olacak, kazancı eksilmek yerine her geçen gün daha fazla artacak demektir.

Rüyada Allah’a Secde Etmek

Rüyada Allah’a secde ettiğini gören kişi hayatta her zaman başarılı olacak ve her zorlukla mücadele edecek güce ve kudrete sahip olacaktır. Kişi, zafer ve mutlulukla geçecek uzun bir ömür sürecek, işlerinde kolaylık yaşayacaktır.

Rüyada Allah’a El Açıp Dua Etmek

Rüyada Allah’a el açıp dua ettiğini gören kişi tüm emellerine ulaşacak ve ileride çok önemli bir kimse olacak demektir. Rüya sahibi, çok yüksek bir işin başındaki saygın bir kimse konumuna gelecek ve büyük işlere imza atacaktır.

Rüyada Allah’a İsyan Etmek

Rüyada Allah’a isyan ettiğini gören kişi hayatından ve sahip olduğu imkânlardan razı değildir diye tabir edilir. Kişi yaşam koşullarından memnun değildir ve sürekli şikâyet edip duruyordur. Başkalarının şaşalı hayatına özeniyor ve kendisi aynı hayata sahip olmadığı için isyan ediyordur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Allah ile Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. neslihan öztürk (19 Mayıs 2014 saat: 08:36)

  Bir yere giderken yolda başıma birsey geliyor. karanlık oluyor yağmur yağıyor Allah’ım canımı almak istiyor benden diz cöküp ellerimi acıp allahtan yardım isteyip dua ediyorum. beni öldürme alma canımı
  Rabbim geride annem var ben daha hayatımı düzene koyamadım hersey bir yoluna girsin simdi alma canımı bagışla diyorum.. Yüce Rabbım sen benim kulumsun sen bana gel beni unutursun diyor. bende ; seni unutmicam söz veriyorum sık sık adını anıcam dua edicem dedim sonra kayboldu karanlık yolda yürümeye basladım dua ederek ve uyandım. aslında ben Allah’ı anan sık sık dua eden bir insanım. bu neye işarettir.

 2. Sude Das (13 Mart 2014 saat: 07:06)

  Ruyamda dershanede ogretmen olmak icin sinava tabi tutuluhorum.Turkce ve İngilizcem iyi matematigm degil cunki bu dersi lisede gormedim diyorum ve ookulumu gosteriyorum,isterseniz arastirin diyorum.Sonra yoneticiden onay aliyorum.Ha birde o dershanede tanidigm bir ogretmen varmis.Sonra elimi acip sukrederek ,sevinerek dua ediyorum.Cocugumun okulunun onuneg gelip onu kucakliyorum.Tam busiradaa sabah namazina kalktim.Bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim.Hocam ne zamandir issizim…

 3. çiğdem (12 Mart 2014 saat: 15:39)

  Ben aynı rüyayı ikinci sefer görüyorum. Rüyamda Allah (C.C) ile beraberim ama O’nu görmüyorum sadece yanımda olduğunu biliyorum. Ben başka bir yerdeyken bana sadece GEL diyor.Beni bir yere götürüyor ancak bu yeri tasavvur etmek gerçekten çok zor. Çok karanlık simsiyah bir yer. Ama herşeyse çok net görünüyor. Ben bir kayalık gibi birşeyin üstünde duruyorum. Ancak o da bir yere bağlı değil havada asılı gibi duruyor. Hala yanımda olduğunu biliyorum ve benimle konuşmaya devam ediyor ama söylediklerini kulaklarımla duymuyorum. İçimde belki kalbimde duyuyorum. Burası merkez diyor bana. Dikkatli bakınca o siyah boşluğun tam ortasında bazı cisimlerin çember şeklinde dönüp durduğunu görüyorum. Ama arada bazı aksaklıklar olduğunu da fark ediyorum. Sonra tekrar konuşuyor benimle. Diyorki bu merkezin düzeni bozuldu ve onu sen düzelticeksin diyor. Tekrar o siyah boşluğu tarıyorum. Ve oryada dönen cisimlerin aynılarını başıboş olarak merkezden ayrılmış bir şekilde dolaşırken görüyorum. Onları toplayıp yerleştirmem gerektiğini anlıyorum. Ama bu kayadan ayrılırsam düşerim diye korkuyorum. Sonra yine kendime eğer düşecek olsam neden bana emretsin diyorum vr sanki asfalttaymış gibi rahatça yürüyerek bütün o aryılmış cisimleri toplayıp merkezin oraya götürüyorum ve hepsini yerlerine yerleştiriyorum. Son cisimde yerleşince buz mavisi ama ortası bembeyaz bir ışık yayılıyor. O anda tekrar benimle konuşuyor. Tamam bu bitti diyor. Daha önceki konuşmalarında hiç duygu hissetmiyordjm ama son söylediğinde sevgi hissettim bana karşı. Ve öyle uyandım. Bu rüyanın aynısını 18 ay öncede görmüştüm ama o zaman o cisimleri toplayıp yerleştirirken düşürmüştüm. Bu sefer tamamlayıp uyandım. Eğer bu rüyama bir yorumda bulunabilirseniz huzur bulurum.

 4. aslı (07 Mart 2014 saat: 22:09)

  Rüyamda;

  Bir devasa bir cerceve icerisinde allahu teala olarak gördüğüm bana öğütler veriyor ve beni bu cerceve icerisinden cıkart diyordu,beş katlı bir bina yüksekliğinde bir cerceve icerisindeydi..

  Sonra bir anda biri bana sesleniyor gel uzaktan izleyelim bak buradan ne kadar güzel görünüyor diyordu o anda etrafta kurbağalar oluşmaya başladı ve uyandım.uyandığımda sabah saat 05:10 du ezan okunuyordu,rüyamda öylesine ağlamışım ki yastığım sırılsıklamdı..
  Müthiş bir huzurla uyandım..
  Ancak merak ediyorum nedir rüyamın yorumu ?

 5. Erol (26 Aralık 2013 saat: 05:20)

  Esselamu aleyküm. Rüyamda icki icenlerin hep tekeri patladı isi bozuldu diyorum yaya yolda giderken şuraya gireyim muhabbet edeyim diyorum rüyamda o yer ev gibi fakat jandarma karakoluna girmek yada gazinoya girmek diye hatırlıyorum sonra allahım buraya girmek hayırsız ise annem beni arasin diyorum elimde o an oyuncak araba var tam kapiya yaklaştıkça elimdeki oyuncak araba paramparca oldu ben kendimce buraya girmek tehlikeli hemen geri dönüş yaptım kapı karşısında 2 kişi oturuyor bana bakiyor allahim parçalananlar elime geri toplansin diye ellerimi actim parcalanan şeyler geri elimde toplandı bankta oturan adamlar dik ve şaşkın bakarlar onlara kötü kötü çatık kasları bakıyorum allahım gözlerim kizarsin alev gibi görsünler diyorum o anda ses geliyor bana yeter önüne dön diyor bende tamam gidiyorum diyorum o bana bakan adam bana konuşmadan nasıl seslendi derken anneni ne katıyorsun bu ise diye tekrar ses geliyor rüyamda allah bkonustu benimle diyorum bende heyecanla öyle aklıma geldi diyorum rüyamda bişeyler konuştum hatrimda kalan o ses bana dediginiz olmayinca arada karilariniza tokat vurun diyor. Bende elimi acip dua ediyorum Allah im ne yapacağımı bilemiyorum ne yapmam gerekiyor ise o an bana onu yaptır Allah ım diyorum. Sonra ayni ses çocuklarınızı dovmedigin dedi ses gelmedi bende Allah ım çocuklarimi hic dovmüyorum iyimi diyorum ses gelmiyor sonrada sevindim rüyamda allahla konuştum diyorum kendi kendime sevindim ruyamda ve uyandım bbu kadar hatirladim. Ayrıca rüyayı gördüm vakit gece 4.20 gibiydi ve ilişki nedeniyle abdestsizdim hemen abdesti mi aldım rüyamda eksik olabilir hocam saygılar rüyam ne anlama geliyor geri bildirim icin tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,