RuyaTabirleri.com

Rüyada Allah ile Konuşmak

Rüyada Allah ile konuşmak, çok makbul ve mübarek bir rüyadır, rüya sahibinin Allah’ın bereketi, kısmeti, hikmeti, şefaati ve hidayeti ile karşılaşacağına tabir edilir. Tüm dertlerin bitmesine, borçların kolaylıkla ödenmesine, işlerin hafiflemesine, hastalıkların bitmesine ve gözyaşının kurumasına delalet eder. Rüyada Allah ile konuşmak, dünyanın tüm güzelliklerinden ve sayısız nimetlerinden gönül rahatlığıyla ve dilediğince faydalanmaya işaret eder.

Rüyada Allah’ı Görmek

Rüyada Allah’ı gören kişi hayattaki tüm hayallerine kavuşur, tüm duaları kabul olur. Rüya sahibinin hiçbir derdi ve hastalığı kalmaz, dinine bağlanır, inanmayanlardan da uzaklaşır. Rüyada Allah’ı görmek, emniyette olmaya ve kurtuluşa ermeye tabir edilir.

Rüyada Allah’ı Zikretmek

Rüyada Allah’ı zikrettiğini gören kişi şükrü eda eden kimsedir diye yorumlanır. Rüya sahibinin keyfi, sağlığı ve rahatlığı hiçbir zaman bozulmayacak, ailesi ile ağız tadı ve huzuru yerinde olacak, kazancı eksilmek yerine her geçen gün daha fazla artacak demektir.

Rüyada Allah’a Secde Etmek

Rüyada Allah’a secde ettiğini gören kişi hayatta her zaman başarılı olacak ve her zorlukla mücadele edecek güce ve kudrete sahip olacaktır. Kişi, zafer ve mutlulukla geçecek uzun bir ömür sürecek, işlerinde kolaylık yaşayacaktır.

Rüyada Allah’a El Açıp Dua Etmek

Rüyada Allah’a el açıp dua ettiğini gören kişi tüm emellerine ulaşacak ve ileride çok önemli bir kimse olacak demektir. Rüya sahibi, çok yüksek bir işin başındaki saygın bir kimse konumuna gelecek ve büyük işlere imza atacaktır.

Rüyada Allah’a İsyan Etmek

Rüyada Allah’a isyan ettiğini gören kişi hayatından ve sahip olduğu imkânlardan razı değildir diye tabir edilir. Kişi yaşam koşullarından memnun değildir ve sürekli şikâyet edip duruyordur. Başkalarının şaşalı hayatına özeniyor ve kendisi aynı hayata sahip olmadığı için isyan ediyordur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,