RuyaTabirleri.com

Rüyada Allahu Ekber Demek

Rüyada Allahu Ekber demek, İslami açıdan kişinin günahlarından kurtulmak ve Allah katında bağışlanmak için tövbe edeceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine yorumlanır. Rüyasında Allahu Ekber diyen kişi güç kazanır ve işleri de yoluna girer. Aynı zamanda ferahlık verecek, sevinç gözyaşı döktürecek güzel bir haber alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Tekbir Getirmek Görmek

İslami yorumcular rüyasında tekbir getiren kişinin tüm hayatının dini vecibelere uygun olacağına, günahkar kimselerin ise tövbe edip, dini bütün bir kimse olarak yaşayacaklarına yorumlarlar. Rüyada tekbir getiren kişinin kazancının bereketi de sürekli artar. Tekbir getirdiğini görmek aynı zamanda bir uyarı rüyasıdır ve kişinin namaz kılmasına, oruç tutmasına, haramdan uzak durmasına ve zekatlarını vermesine de işaret eder. Dini vecibelerin eksik olması halinde kişiyi yeniden İslama çağıran önemli bir rüyadır.

Rüyada Sübhanallah Demek

Hiç beklenmedik bir yerden gelecek önemli bir yardıma işaret eden rüya, rüya sahibinin borçlarını da kısa süre içinde ödeyeceğine, maddi açıdan ferahlayacağına ve kısmetlerinin de artacağına tabir edilir. Rüyasında Sübhanallah dediğini gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olurken, ailesinde de sevindirici gelişmeler yaşanır ve müjdeli haberler alınır. Tövbe etmeye ve günahtan uzak durmaya da yorumlanan rüya, kişinin tamamen İslami şartlara uygun bir hayat tarzı benimsediğini ve hayatı boyunca da dini vecibelerine sadık kalacağını gösterir.

Rüyada Allahu Ekber Demek Psikolojik Yorumu

Hayatından memnun olmayan ve çok fazla günah işlediğini düşünen, bu nedenle de sürekli tedirginlik içinde yaşayan kişiler bu şekilde rüya görebilirler. Psikolojik açıdan dini konulara ilgi gösteren veya araştırma yapan kimseler de benzer rüyalar görebilir. İnancı kuvvetli kişiler kadar zayıf olanlar da rüyalarında Allahu Ekber sözlerini söyleyebilirler. Genel olarak dini inançları konusunda düşünen ve hayatında değişiklik yapmak isteyen kimseleri ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!