RuyaTabirleri.com

Rüyada Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya’ya gitmek, rüya sahibinin büyük hedefler peşinde olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zoru başarma isteği ve hevesi içinde olduğu, zorluklarla baş etme gücünü kendine bulduğu, karşısına çıkan tehlikeli işlerden korkmadığı, bilakis üzerine üzerine gitmeyi tercih ettiği şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, kazancın, mutluluğun, bolluğun ve bereketin garanti olacağına ve ömür boyu süreceğine işaret eder.

Rüyada Almanya’da Olduğunu Görmek

Rüyada Almanya’da olduğunu gören kişinin büyük hayal kırıklıkları yaşayacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin, yüzde yüz olacak gözüyle baktığı ve kendini hep bu doğrultuda şartladığı, başarısızlığı aklının ucundan dahi geçirmediği bir işinde başarısız olacağı ve çok üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Gurbete Gitmek

Rüyasında gurbete gittiğini gören kişi, çok çalışacak, emeğinin karşılığını alacak bu sayede maddi güç elde edip, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracak demektir. Rüyayı gören kişinin, azimli, hırslı çalışkan, cesur ve gözü kara olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Yurtdışına Gitmek

Rüyada yurtdışına gittiğini gören kişinin kafasının çok karışık olması nedeniyle sürekli kararsızlık yaşadığına işaret eder. Bu durum hem rüya sahibini hem de çevresindekileri zor durumda bırakıyor, en yakınlarını da isyan ettiriyor demektir.

Rüyada Yolculuk Yapmak

Rüyada yolculuk yapmak, rüya sahibinin ileriye yönelik bazı yatırımlar yapmak istediği ve bunun için sermaye biriktirdiği anlamına gelir. Rüya sahibi, bir koyduğu işten üç alacağı bir işi kovalıyor ve geleceği için planlar kuruyordur diye tabir edilir.

Rüyada Yol Hazırlığı Yapmak

Bir kişi rüyasında yol hazırlığı yaptığını görürse, o kişi iş hayatında muvaffak olacak ve hak ettiği koltuğa oturmayı mutlaka başaracak demektir. Rüya sahibinin iyi bir kariyer edineceğine ve geldiği yeri kaybetmemek için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Almanya’ya Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ellif yalçın (22 Nisan 2014 saat: 17:21)

    merhabalar ben kendimle ilgili cok önemli bi karar aldım işimden ayrılıp kpss sınavlarına ve icra müdürlüğü sınavlarına hazırlanmaya başladım.ve rüyamda almanyadaydım dönüş bileti bakıyordum ve elimde az para var yettirmeye calışıyordum ve orda saat satan biriyle tanışıyorum saat bakıyorum bikaç tane arasında kararsız kalıyorum indirim yaptırmaya calışıyorum ve o satıcıya sen bundan sonra benim can dostumsun diyorum rüya karmançorman bişeydi.Karşıma beni güç duruma sokmak isteyen insanlar cıkıyordu ve o kadın bana yardım ediyordu.2 gündür benzer rüyalar görüyorum. önceki rüyamdada almanyaya gittiğimi gördüm bunda döndüğümü :) lütfen yorumlayabilir misiniz nette basarısızlıkla sonuclanacağı yazıyordu.Saygılar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,