RuyaTabirleri.com

Rüyada Alnından Öpmek

Rüyada alnından öpmek, kişinin öptüğü kimseye hayır getirecek bir iş yaptığına ve ona çok sevindirici bir haber verdiğine yorumlanır. Rüyanın anlamı öpülen kimseye göre değişirken, alından öpmek her zaman hayırlı işlere ve sevindirici haberlere de tabir edilmektedir.

Rüyada Kendisinin Alnından Öpüldüğünü Görmek

Bekar kimseler için hayırlı bir kısmet çıkacağına veya görücü geleceğine yorumlanır. Rüyasında babasının kendisini alnından öptüğünü gören kişi, İslami kurallara uygun yaşayan, hayırlı bir kimse ile hayatını birleştirir. Aile büyüklerinden birinin alnından öptüğünü gören kimse ise bir mirastan alacağı payla ömür boyu mutlu ve refah içinde bir yaşam sürer. Annesinin alnından öptüğünü gören kimse ise hayat boyu sağlıklı yaşar ve aynı zamanda da Allah katında kabul gören, hayırlı bir evlat olur.

Rüyada Birini Alnından Öpmek

Aile içinden birinin ya da rüya sahibinin çocuklarının, kardeşlerinin, gurur verici bir başarıya imza atmaları veya evlilik gibi mutlu bir olayı gerçekleştirmelerine işaret eder. Rüya sahibinin alnından öptüğü kişi kendi hayatı için güzel bir başarı elde eder veya mutluluk verici gelişmeler yaşar. Alnından öpülen kişi tanınıyorsa iyi bir haber alınacağı anlamına da gelir. Tanımadığı birini alnından öpen kişi ise, beklemediği bir anda gelecek para veya şansla işlerini yoluna koyar ve sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatı ile ilgili meselelerin çözümünde bir başkasına duyacağı minnettarlığın da işaretçisidir.

Rüyada Alnından Öpmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin başarmayı çok istediği bir durum içinde olduğuna ve bu başarıyı elde ettiğinde çevresi ve ailesi tarafından onurlandırılmayı istediğini işaret eder. Kabul görmeyi isteyen veya mükafatlandırılmak isteyen kimselerde de bu tip rüyalar görülür.  Alnından öpmek aynı zamanda kişinin hayatındaki kişilere karşı bazı beklentilere sahip olduğunu da temsil eder. Genellikle iş ya da özel hayata dair beklenen durumların gerçekleşmesi, gurur verici olaylar yaşanması ile ilgili istekleri dile getirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alnından Öpmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hatice (04 Kasım 2016 saat: 16:14)

  Rüyamda nisanlimla eski sevgilisi ve ben bir odada oturuyoz ben eski sevgilisi ile konuşuyorum nişanlim geliyor gülümsüyor bende güluyom sonra ben nisanlima soruyorum o mu ben mi die oda bana yaklaşıp seni seçtim diyor ve alnından öpüyor ve gidiyor sonra

 2. ESMA (03 Ağustos 2016 saat: 15:08)

  Rüyamda sevdiğim erkek sahildeydi ben ve anneanem annemi bekliyodum o sırada sevdiğim çocuk ve onun arkadaşları ordaydı anneanem sevdiğim çocuğa oğlum bir elimi tut dedi bir elinde içecek vardi bir eliyle anneanemi tutuyodu.ben anneaneme bekle dedim beklemedi benim elimdede içecek vardı yaklaştım anneaneme o sirada ikimizdede içecek yoktu anneanemin arkasinda duruyoduk sonra o benim sol elimi sıkıca tuttu anneanem yürüyoken görmesin diye elimi arkadan tutuyodu sonra benim alnimdan 5-6saniye boyunca öptü ve o sirada arkadaşları orda yoktu (benim onu sevdiğimi bilmiyo ama ben hep onu düşünüp yatiyorum kalkıyorum yani çok seviyorum,)lütfen rüyamı açıklar mısınız

 3. Yunus Emre (30 Eylül 2015 saat: 17:21)

  Sevdiğim kızın ailesi bizim evdeydi.Sohbet muhabbet felan derken kızın ailesi gitti bizde uğurladık fakat evin içine girdiğimde sevdiğim kız namaz kılarken arkasına döndü ve bana baktı.bende güldüm ve gittim yanına odanın kapısını kapattım.Sonra kıza sarıldım oda bana sarıldı ve alnından öptüm.(bu arada sevdiğim kız benim onu sevdiğimi bilmiyor ) manası nedir ?

 4. leyla (30 Ocak 2015 saat: 04:19)

  Rüyamda eski eşimin kardesim ile eşi mutfakta hep beraber bulaşık yıkıyor. O arada ben izin isteyip yanlarından ayrılıyorum. Rahmetli annem koltukta oturuyor.annem gülerek kafasını yukarı kaldırıyor.bende başını iki elimin arasına alıp özlemle annemi alnından öpüyorum.

 5. Ebru (07 Ocak 2015 saat: 18:11)

  Yere düşüp bayıldım birden ve daha sonra eski bir arkadaşım ayıltarak anlımdan öptü.ayıldıktan sonra evime gittim. Evimin bir odası kilitliydi ve ben açmaya çalışıyordum.daha sonra başka odaya gittim perde kopuktu onu iple çiviye dolaşmaya başladım. Daha sonra elime boş bir çerçeve geçti ona doğru bakıyordum. Lütfen ruyamı yorumlarsanız tesekkur ederim şimdiden.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,