RuyaTabirleri.com

Rüyada Alnından Öpülmek

Rüyada alnından öpülmek, kişinin büyük başarılar elde edeceğine, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine ya da yönetici, idareci gibi bir pozisyona geleceğine işaret eder. Rüyasında alnından öpüldüğünü gören kişi ailesini gururlandıran işler yapar ve çevresi tarafından takdir toplar. Bu rüya aynı zamanda kişinin sahip olacağı büyük bir şansa, üne ve şöhrete de delalet eder. Hayırlara vesile olan rüya sevindirici, gurur verici haberlere ve gelişmelere yorumlanır.

Rüyada Başka Birinin Alnından Öpmek

Aile veya yakın çevrede sevilen bir kimsenin elde edeceği başarıdan mutlu olunacağı anlamına gelirken, aynı zamanda sevilen kimselerin yaşayacağı hayırlı gelişmeler için o kişinin tebrik edileceği anlamlarına da gelir. Alnından öpülen kişi bekar bir bayansa istemeye gelineceği, söz veya nişanının yapılacağı anlamlarına da gelir. Bekar bir erkeği alnından öptüğünü gören kişi o kimsenin iş ile ilgili bir başarı haberini alır. Aile üyelerinden birinin alnından öpülmesi de tüm haneyi ilgilendiren güzel bir habere yorumlanmaktadır.

Rüyada Birini Öpmek

Genellikle güzel haberlere yorumlanan rüya, yeni bir bebek haberine, mal ve mülkün artmasına, zenginliğe, bol kazanca ve berekete yorumlanır. Aileden birilerini öptüğünü gören kimsenin hanesinde mutluluk daim olur. Uzun zamandır haber alınamayan bir kimseden gelecek haberlere de işaret eden rüya, düğün, nişan, söz ya da doğum gibi kutlamalara da haber verir.

Rüyada Alnından Öpülmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak böyle bir rüya gören kimse, yakın çevresi, ailesi ve arkadaşları tarafından kabul görmek, gururlanmalarına sebep olmak ve başarı elde etmek istemektedir. Günlük hayatta takdir toplamak ve kabul görmek gibi istekleri olan kimselerin rüyalarında alınlarından öpüldüklerini görmeleri olağan olduğu gibi, sembolik olarak alından öpülmek, kişinin evlenmek istemesine ve bu durumun ailesi tarafından da onay görmesine duyulan arzunun ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alnından Öpülmek İle İlgili Rüyalar;

 1. inci (18 Temmuz 2016 saat: 15:09)

  rüyamda sevdiyim erkeyin(ayni zamanda sinif arkadasim) diger sinif arkadaslarimla bizim evimize geldiyini gordüm ve bu sirada ben merdivenden cikiyorum ve o da merdivende oturuyor ben yanindan geçince kolumdan tutuyor ve ayaga kalkiyor sonra ben dönüyorum ve alnimdan öpüyor göz göze bakiyoruz.RUYADA OLSA COOOOOOK GUZELDI ;)

 2. Aleyna (04 Haziran 2015 saat: 10:34)

  Rüyamda o, geliyordu galiba ilk film izliyorduk ya da oturuyorduk bilmiyorum sonra akvaryum gibi bir şeyle uğraştık daha sonra arkadaşları onu çağırdı ve vedalaşmak için öpecek sanarken sol kaşımla gözümün civarlarından 3 kere öptü. O kişiden önceden hoşlanıyordum o da hoşlanıyordu.Acaba evleneceğimize delalet eder mi

 3. emine (16 Aralık 2014 saat: 15:08)

  ruyamda hangi ev oldugunu bilmiyorum ama hatirladigim kadariyla bizim evimiz oluyor ve 2.kat oldugunu hatirliyorum ve gelinime diyorumki 2.kata ceyiz serilmis ona bakmaya gidelim diyorum ferah bir daireye beyaz bir yatak odasi yeni esyalar serilmis ve esyalar hem yeni hemde cok guzeldi evde buyuk ve ferah bir evdi

 4. emine (16 Aralık 2014 saat: 01:37)

  Oncelikle sunu soylemek istiyorum esim benden ayrilmak istiyor ben ve 3 kizim babamin evinde kaliyoruz yaklasik 1 yildir esimden ayriyiz ve mahkmemiz henuz devam etmekte bundan 3 hafta once ruyamda dogum yaptigimi goruyorum ama tam olarak nerde oldugumu hatirlamiyorum ve benim bir erkek cocugum oluyor kocamda geliyor ve benim alnimdan opuyor ve adinida rahmetli kayinbababin ismi olan ibrahim koyacagini soyluyor ve gorumceminde ellerimi optugunu goruyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,