RuyaTabirleri.com

Rüyada Alt Geçit Görmek

Rüyada alt geçit görmek, bir işi dolaylı şekilde sonlandırmak veya o iş üzerinde umulmadık kimselerden yardım almak anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisine inanmayan, sözleriyle canını sılan kişiler yüzünden hırslanacağını ve üzerinde çalıştığı bir meseleyi çözebilmek adına üstün bir gayret içine gireceğine, sonucun kendisi için çok iyi olacağına yorumlanır. İnsanları şaşırtmak, beklentileri yüksek şekilde karşılamak ve hayat kalitesini artırmak demek olduğu gibi, yapılan gizli işlere de işaret eder ve sırlar yüzünden yaşanacak bazı zorluklara da dikkat çeker. Alt geçitten geçmek zorluklardan sıyrılmaya, işlerde kolaylığa ve hayır görmeye yorumlanır. Zekasıyla hareket eden rüya sahibi, karşısına çıkan bir güçlükle baş ederken sadece aklını kullanacak ve bu sayede uzun zaman alacak bir işi kısa sürede hallederek takdir toplayacak anlamına gelir. Pratik olmak, sorunları çözerken başkalarının fikrini de almak ve modern bir hayat sürmek demektir.

Rüyada Alt Geçitten Geçmek

Kısa yoldan elde edilecek başarıya ve para kazanmak için ticari zekaya sahip biriyle iş ortaklığı kurmaya alamettir. Yakın geleceğin kişiyi mesleğinde parlatacağına tabir edilen rüya, aklı başında biriyle evlilik yapmak, birikimleriyle ev alıp kendi yuvasını kurmak anlamına gelir. Birine vaatte bulunmak ve yerine getirmek, adil davranarak çalışanlarına her zaman haklarını vermek demektir. Yönetici konumundaki kişilerin saygınlıkları nedeniyle alacakları farklı iş tekliflerine de yorumlanır.

Rüyada Alt Geçit İnşaatı Görmek

Yeni başlanacak bir işe ya da atılacak adımlara tabir edilir. Geçmişte verilen yanlış kararları düşünen ve analiz eden rüya sahibinin hayatındaki pürüzleri düzeltmek için doğru seçimler yapacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına tabir edilir.

Rüyada Alt Geçit Görmenin Psikolojik Yorumu

Kurnazlık ve işine geleni yapmak demek olan rüya, kişinin çalışmaktan hoşlanmayıp, her konuda hazıra konmak istediğini bildirir ve pratik zekaya sahip olduğunu da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!