RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, hayırlı ve güzel işlere işarettir. Rüyada altın bilezik takan kişi çok başarılı olacağı işler yapar ve çalışma hayatında güç ve kuvvet sahibi olur. Bu rüya aynı zamanda elde edilecek ganimet, para ve makamdır. Bu rüyayı gören kişi eğer bekârsa gerçekten hayırlı bir eşe sahip olur; evli ise de eşinden oldukça büyük faydalar ve hayırlar görecektir.

Rüyada Altın Bilezik Satın Almak

Rüyasında altın bilezik satın alan kişi hayırlı bir kısmete kavuşur. Yine bereketin artması, bolluk, kuvvet ve güç olarak da yorulabilir. Bu rüya bazı âlimlere göre ise iş hayatında becerikli olmaya ve yapılan işlerin sonucunda oldukça zengin olmadır.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Etmek

Rüyada altın bilezik hediye almak veya hediye etmek oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüya, insanlara iyilik eden hayırlı bir adamdır. Yine toplu bir mala konmaya, ele geçecek çokça paraya, zorluk çekmeden kazanılacak mala ve ganimete işarettir.

Rüyada Altın Bileziğin Kırıldığını Görmek

Bu rüya, gören kişinin kısa süreli bir hastalık geçireceğine işarettir. Yine bazı yorumculara göre ise çekilecek üzüntü ve zorluklardır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntı çektikten sonra kolaylığa kavuşur.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Bu rüya çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Bazen bu rüyayı gören kişi iş hayatında zarar uğrar ve para kaybeder. Bazense kuvvet ve güç sahibi olmaya, para elde etmeye, kadınlar için ziynete, hayırlı kısmete ve evliliğe işaret eder.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada görülen altın gerdanlık Hacca veya Umreye gitmeye yorulmaktadır. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Dini açıdan gelişmek, ibadetlerini yerine getirmek ve ahlaklı olmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Altından Yapılmış Herhangi Bir Eşya Görmek

Böyle bir rüya güzel ahlak ve gelecek mutlu günlerdir. Altından yapılma bir eşyada yemek yemek veya bir şey içmek ise sıkıntı, gam veya kedere işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sinan (31 Ekim 2016 saat: 18:59)

    İyi gnlr.eşim rüyasını da hastaneye giderken kolunda tane altın bilezik takılı olduğunu, hastanede doktora karın ağrısi ve bulantı için gittiğini tahliller de bir şey çıkmaktadigini söylerken,doktor sen du suk yapmissin diyor.ayrıca bir gelin ve damadın oyunonadigini bu srd duman tutuğunu görmüş.

  2. seda (03 Aralık 2014 saat: 13:10)

    Ruyamda bir adam görüyorum ama peygamber elbiseleri giymus elinde asasi var beni kolumdan tutup o bir dunya ya götürüyor kafami kaldırıp yukari baktığımda böyle kirmizi siyah bulutlarla karisik bi tavan görüyorum adam s.a alllaha sesleniyor ey yeri ve göğü yaratan allah cana can veren sensin diyor sonra bana dönüp senin bir oglun olacak ve onun adini mutlaka muhammet ali koyacaksin diyor bunun yorumunu yaparsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,