RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çalmak, rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, hayırlı ve çok fayda sağlayacak çalışmalar yapılacağına ve çok huzurlu bir hayata kavuşulacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini olumsuz olarak etkileyen insanlardan uzaklaşacağına ve kafa olarak rahat olacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine refah içinde ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine alamet eder. Ayrıca, üzüntülerin ve sıkıntıların kısa bir zamanda son bulacağına tabir eder.

Rüyada Altın Bilezik Çalmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ile çok büyük başarılar kazanacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına yorumlanır.

Rüyada Çeyrek Altın Çalmak

Kazanılan büyük başarılar ve yüklü miktarda paralar sayesinde çok iyi işlere imza atan rüya sahibinin, kendisine ait olmayan bir borcu kendisinin borcuymuş gibi ödeyeceğine ve bu yüzden ödediği kişiler ile sorun yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kuyumcudan Altın Çalmak

İş hayatında ve eğitim hayatında kazanılacak başarılar sayesinde rüyayı gören kişinin hem aile hayatında hem sosyal hayatında çok mutlu ve huzurlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, bu sayede çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine ve çok iyi yerlere gelerek mutluluk dolu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Çalmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Hakan (21 Aralık 2014 saat: 17:07)

  Merhaba Frankfurttan Selamlar,

  rüyamda kendimi bir yerde gördüm COK altin vardi, külcelerce bei altin bilezikler ve erkek kardesimi gördüm o ne ikonusuyor nede hareket ediyordu, ben altinlari Hepsini soyalim dedim ve altinlari altin Sonra sahibi önpme cikti ve üsttüme yürüdü ve ve ben önümde Plan bir altin külceyi ortadan bölüp yarisini Adamin kafasina attim Adam yere düsüp kaldi ve ben altinlari calip Kactim.

  Simdiden cevabiniz ICIN tesekkür Ederim

 2. HATİCE (08 Kasım 2014 saat: 11:45)

  güneşli bir gün. kucağımda bir hayli ağır altın zincir var.zincirlerin ucu yuvarlak küçük top gibi. bir yerden çalmışım nerden çaldığımı bilmiyorum. çevreme bakınıyorum kimse yok ama yinede altınları kimseye göstermeden koşturarak gidiyorum.giderken zincirlerin ucunda ki toplardan 2-3 tanesini düşürüyorum. vakit kaybetmemek için almıyorum. daha sıkı tutarak yoluma devam ediyorum.

 3. ŞENNUR (04 Kasım 2014 saat: 13:11)

  rüyamda çarşıdayım kuyumcular sokağı.birden deprem oluyor.ardından yağmur başlıyor.herkes sokaktaki tezgahları yağma ediyor.bende gümüş mavi taşlı kolye küpeleri alıyorum.sonrada kuyumcunun önündeki altın bileziklerden birini alıyorum.ardından bitane daha alıyorum ve kaçıyorum.ardından cok pişman oluyorum hırsızlık yaptım diye üzülüyorum.bileziği sahibine geri vermeye gidiyorum.çok çirkin suratlı kötü bir adam kuyumcu.korkudan cesaret edip bileziği veremedim.

 4. songül (04 Kasım 2014 saat: 08:57)

  Kalabalık bir ortamda buldugum bir valizin içindeki altınları etrafta bulunan diğer kadınlarda olmak üzere yagmaliyoruz .altınlardan alamayan birkaç kadın ise polis çağırıyor. Polise yakalanıp rezil olmak istemediğim için küçük kırmızı bir cüzdana doldurup camdan aşağı atıyorum. Başka birilerinin yardımıyla altınları polis buluyor fakat eve geldiğimde hala birkaç bilezik ve yüzügun bende olduğunu farkedilmez. Altınların kimin olduğunu öğreniyorum.

 5. Ayaz Ayaz (21 Ekim 2014 saat: 07:34)

  Slm evde kalabalık varmş birinin poseti evde kalyo icinde mont var tozpembe renginde ve uzerinde ack renk puantiye var görümcem bunu eve götür istersemde ver bendn baskasna verme die söylüyo poseti eve götürüyorum yere döküyorum icinde minick bir sandkta altn ckyor bunu kimseye sölemeden calyorum ve sakliyorum sakladgm yerden ckardgmda birsürü altn oldugunu görüyorum…yorumlarnizi bekliorum
  Teşekkür ederim.

 6. SELDA (16 Haziran 2014 saat: 14:03)

  rüyamda hiç görmediğim bir akrabamızın evindeyiz.ölen yaşlı bir teyzenın ya da ölüp ölmediğinden tam olarak emin değilim onun sandığını eşyalarını karıştırıyoruz oğlu galiba yanımdaki diğer kişi de… Sonra eşyalarının bulunduğu diğer kutuyuda boşaltıyoruz sonra kutunun en dibinde üç tane cumhuriyet altını var onları diğer kişiye farkettirmeden alıyorum. Ama sonra çok vicdan azabı çekiyorum Bu şekilde üzüntü ile uyandım. yorumunuzu bekliyorum….

 7. Ahmet (06 Nisan 2014 saat: 11:48)

  Rüyamda bir dev vardi büyü ile eşyaları altın yapıyordu bende ondan altın olmaya başlayan bir resim tablosu çaldım ve bu tablo elimde giderek tamamen altın oluyordu benden geri almaya çalıştı kaçtım ilk başta sonra geri döndüm ve ona meydan okudum çok çirkindi ama hiç korkmadım onunla herkesin içinde büyük bir kavga ettik izleyenler ilk benden yana idi sonra onlara da büyü yapmış oluyor ve hepsi devden yana oluyor böyle bir rüya gördüm ne anlama geliyor sizce

 8. Zahide (22 Ocak 2014 saat: 08:34)

  Tatilde kuzenimin altınlarını çalıyorum, ve koşarak kaçıp onları bi ağacın altına gömüyorumm, sonrada pişman oluyorum onları nasıl geri verecegime dair planlar yapıyorum, ağacın altından almayada korkuyorum polis görür diye alıp kapısını önüne mi biraksam yada ayakkabısının içinemi koysam, yada itirafmi etsem,, hapishaneye girmekten sadece cocuklarımın gözünden düşeceğim için korkuyorum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,