RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Diş Görmek

Rüyada altın diş, ticaret yapmaya ve kazanç elde etmeye yorulmaktadır. Yine bazı âlimlere göre gönül ilişkisidir ve kısa süre içerisinde mutlu olacağı bir eşe kavuşmadır. Bu rüya tüccarlar için bol kazançlı bir iş, ele geçecek çokça mal ve ganimettir. Yine başka bir yoruma göre ise zorluktan sonra kolaylığa, sıkıntı çektikten sonra rahatlamaya işarettir.

Rüyada Kendisinin Değil de Başkasının Altın Dişini Görmek

Rüyada bir başkasına ait altın diş görmek dişin sahibinin durumuna göre yorulmaktadır. Bu kişi evli ise çok hayırlı ve çok güzel bir çocuğa sahip olur. Eğer bekar ise yakın zamanda iyi bir kısmeti çıkar ve evlenir. Bazı alimlere göre ise bu rüya oldukça zengin ve kuvvet sahibi bir adamdır.

Rüyada Altın Dişinin Düştüğünü Görmek

Bu rüya pek çok şekilde yorulabilmektedir. Bazen bu rüya elden giden paraya işarettir. Mal kaybetmek, iş hayatında bazı sorunlar yaşamak olarak yorulabilir. Bazen de bu rüyayı gören kimsenin günahlardan sakınıp, hatalardan arınmasıdır. Bu rüyayı gören artık hata yapmaz ve geçmiş günahlarına tövbe eder.

Rüyada Bir Kadının Dişinin Düştüğünü Görmesi

Bu rüya hamile bayanlar için hayırlı ve sağlıklı bir evlada işarettir. Bu rüyayı gören kimse yakın zamanda çok güzel bir çocuğa kavuşur. Hamile olmayan bayanlar için de çocuk sahibi olmak ve gebe kalmaktır.

Rüyada Gümüş Diş Görmek

Rüyada gümüş bir dişe sahip olan kimsenin güzel ahlaklı olması anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi dürüst, iyi kalpli ve takvalı bir kişidir.

Rüyada Dişlerinin Tamamının Düştüğünü Görmek

Bu rüya çok uzun ömre işarettir. Rüyada tüm dişlerinin döküldüğünü gören kimse tüm soyundan daha fazla bir ömre sahip olur ve çok uzun yıllar yaşar. Bu rüya aynı zamanda kendisinden türeyecek hayırlı bir neseptir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Diş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ismail (04 Aralık 2016 saat: 11:23)

    Rüyamda dişlerinden biri altın olan kız sevgilisiyle buluşuyor. Ben de bu kız türkmen diyorum. Ordan yürürken üniverside ki derslikler gibi nir yerden geçiyorum. Orası da ağzına kadar insan dolu. Benim bir arkadaşımı görüyorum. Onlar orda gülgür güldür showun benzerini çekiyorlarmış. Arkadaşın kardeşide orda direktörmüş. Ünlü oyunculardan sevinç erbulak la konuşuyoruz. Ona saçlarımı diriliş ertuğrul gibi öreceğim diyorum. Ondan sonra ünlü oyuncu engin altan düzyatanla yürüyoruz. Ona diriş dizisi hakkın da sorular soruyorum. O çalışyo ona yardım ediyorum. Ağzına kadar hatta ağzında yerlere taşmış hamsi kovasını taşıyorum . Beraber bir insanın zor geçtiği dar bir aralıktan geçiyoruz. Hamsileri oraya bırakıyoruz. Ben geri dönüp yerdeki kalan hamsileri alım oraya götürüyorum. Hamsiler uzun uzun zargana gibi ve bir çoğu canlı. En üstte tek bir hamsiden daha kaliteli lüfere benzeyen canlı bir balık var. Onu elime alıyorum sırtı elimi keser diye korkuyorum.

  2. İpek (21 Mayıs 2016 saat: 01:30)

    Ruyamda bir akrabamin nisanindayim ben pirinc pilavi ikram ediyom benim halamin damadi geldi onada pilav ikram ettim ama yer yemez azindaki komple disler altin oldu piril piril
    Not .bu adam cok durumu iyiydi simdi bayagi sikintida ve oturdugu eve kadar satti ve halen borcu var ve mucadele ediyo ama zor gozukuyo ve biz aylecek cok severiz cok merhametli ve iyi insandir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,